Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Inauguracja rundy wiosennej

Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej. Wynik wskazywałby na łatwe zwycięstwo naszej drużyny. Jednak tak nie było. Do przerwy Zwolenianka ledwie remisowała z przedostatnią ekipą w naszej grupie. Przy lepszej skuteczności i wykańczaniu akcji MKS powinien prowadzić przynajmniej trzema bramkami. Najlepszą okazję zaprzepaścił Patryk Wójcik nie wykorzystując karnego podyktowanego za faul na Karasińskim.. Po przerwie nasza drużyna wzięła się do roboty i zdobyła trzy bramki inkasując ważne punkty.Dobry debiut zaliczyli Artur Karasiński i Mateusz Gryczka zdobywając po jednej bramce. Za tydzień nasza ekipa jedzie do Zorzy Kowali walczyć o następne punkty.

Bramki zdobyli: Karasiński, Królicki, Gryczka, Kwaśnik

Skład: Kozieł, Gryczka, Sztobryn, Cygan, Sowa, Szczepański,Grabowski, Królicki, Walaszczyk, Wójcik, Karasiński. Ponadto grali: Rogala, Kusio, Kwaśnik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT