Inauguracja rundy wiosennej

Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej. Wynik wskazywałby na łatwe zwycięstwo naszej drużyny. Jednak tak nie było. Do przerwy Zwolenianka ledwie remisowała z przedostatnią ekipą w naszej grupie. Przy lepszej skuteczności i wykańczaniu akcji MKS powinien prowadzić przynajmniej trzema bramkami. Najlepszą okazję zaprzepaścił Patryk Wójcik nie wykorzystując karnego podyktowanego za faul na Karasińskim.. Po przerwie nasza drużyna wzięła się do roboty i zdobyła trzy bramki inkasując ważne punkty.Dobry debiut zaliczyli Artur Karasiński i Mateusz Gryczka zdobywając po jednej bramce. Za tydzień nasza ekipa jedzie do Zorzy Kowali walczyć o następne punkty.

Bramki zdobyli: Karasiński, Królicki, Gryczka, Kwaśnik

Skład: Kozieł, Gryczka, Sztobryn, Cygan, Sowa, Szczepański,Grabowski, Królicki, Walaszczyk, Wójcik, Karasiński. Ponadto grali: Rogala, Kusio, Kwaśnik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT