Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Zwolenianka gromi Zorzę Kowala 1 : 5


W drugim meczu rundy rewanżowej Pinex A klasa gr 1. Zwolenianka na wyjeździe pokonała Zorzę Kowala. Nasza drużyna wyciągnęła wnioski z pierwszego spotkania i przede wszystkim poprawiła skuteczność. Do przerwy prowadziliśmy 0:2 po bramkach zdobytych przez Mateusza Gryczkę i Patryka Wójcika. Mateusz popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego, natomiast Patryk Wójcik wykończył zespołową akcję zdobywając bramkę głową. 10 minut po przerwie Wójcik uderzył z pola karnego i piłka po rykoszecie od obrońcy Zorzy wpadła do bramki. Na 0:4 ponownie podwyższył Patryk Wójcik zdobywając swoją trzecią bramkę. W 66′ Patryk Kwaśnik zmienił dobrze spisującego się Wójcika i już w następnej minucie zdobył piątą bramkę dla naszej ekipy wykorzystując podanie Artura Karasińskiego. Goście w 69′ zdobyli bramkę honorową. Cieszy kolejne zwycięstwo i zdobycz punktowa. Oby tak dalej. Brawo Zwolenianka.

Bramki zdobyli: Wójcik – 3, Gryczka, Kwaśnik

Skład: Kozieł, Gryczka, Sztobryn, Cygan, Sowa, Szczepański,, Grabowski, Królicki, Walaszczyk, Wójcik, Karasiński. Ponadto grali: Rogala, Kusio, Kwaśnik, Magierek.


SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT