Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Remis w meczu na szczycie!

W niedzielę (08.04) zespół Zwolenianki wybrał się na bardzo trudny teren do Jedlni, by zmierzyć się z liderem ligowej tabeli. Przed spotkaniem sytuacja sytuacja w tymże rankingu wyglądała następująco: Królewscy czterdzieści jeden punktów, Zwolenianka o dwa punkty mniej. Łatwo wywnioskować, że wygrana z ekipą Królewskich dałaby nam prowadzenie i dobrą sytuacje w ostatnim etapie sezonu. Wszyscy spodziewali się trudnego meczu, zwłaszcza, że rywalizacja w rundzie jesiennej zakończyła się naszą porażką przed własną publicznością. Tym razem po zaciętej walce pojedynek dwóch najlepszych drużyn „Pineks Klasy A” zakończył się bezbramkowym remisem. Po siedemnastu kolejkach zawodnicy Zwolenianki wciąż zajmują drugie miejsce w tabeli, lecz strata niezmiennie wynosi zaledwie dwa punkty. Z wielkimi nadziejami i zainteresowaniem będziemy obserwowali walkę naszych piłkarzy w najbliższych meczach. Już w najbliższą sobotę na własnym terenie rywalem będzie drużyna Plonu Garbatki…

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Zdżalik, Sztobryn, Gryczka, Kopeć, Szczepański, Walaszczyk, Wójcik, Karasiński, Rogala. Na boisku pojawili się również Łukasz Trybała i Patryk Kwaśnik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT