Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Porażka z Plonem Garbatka…

13 kwietnia 2019 roku Zwolenianka Zwoleń w ramach osiemnastej kolejki Pineks Klasa A rozegrała swoje kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem naszej drużyny był Plon Garbatka, przed meczem zajmujący ósmą lokatę w ligowej tabeli. Gra od początku nie układała się po myśli gospodarzy. W pierwszych dwudziestu minutach bramkarz Dominik Kozieł dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Mimo prób wyjścia z trudnej sytuacji do przerwy Zwolenianka straciła jeszcze jedną bramkę. Druga połowa w wykonaniu drużyny Pawła Kopcia wyglądała lepiej, co potwierdziła bramka Damiana Szczepańskiego w pięćdziesiątej piątej minucie gry. W kolejnych minutach widoczne były determinacja i chęć kreowania akcji ofensywnych, które przełożyły się na kilka znakomitych okazji do zdobycia goli. Niewykorzystane sytuacje bramkowe zemściły się w końcówce rywalizacji, kiedy to goście po raz czwarty pokonali naszego bramkarza. Już jutro lider tabeli KRÓLEWSCY JEDLNIA zmierzy się z Iskrą Gózd. Wynik tego spotkania będzie niezwykle istotny w kontekście naszej walki o bezpośredni awans. Za dwa tygodnie (27.04.19) piłkarzy Zwolenianki także czeka wyjazd do Gozdu, gdzie w ramach dziewiętnastej serii gier będą walczyć o cenne ligowe punkty. Wierzymy w poprawę gry i powrót na zwycięską ścieżkę…

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Zdżalik, Sztobryn, Szczepański, Walaszczyk, Kopeć, Rogala, Gryczka, Karasiński, Wójcik. Na boisku pojawili się również Michał Sowa i Patryk Kwaśnik

GOLE: Zwolenianka Zwoleń 1 – 4 (0-3) Plon Garbatka

Zwolenianka: Szczepański Garbatka: Neska, Kocyk, Śmielak, Kustra


3 Replies to “Porażka z Plonem Garbatka…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT