Remis z Iskrą Gózd…

Zwolenianka Zwoleń w ramach dziewiętnastej serii gier „Pineks” Klasa A w
Goździe zmierzyła się z drużyną Iskry, która po dotychczasowych osiemnastu rozegranych spotkaniach zajmowała piąte miejsce z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Nasza drużyna przed tą kolejką, mimo porażki z Plonem Garbatka w poprzedniej serii gier, wciąż z przewagą czterech „oczek” zajmowała drugą pozycję w ligowej tabeli. Spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli w pierwszej połowie, bowiem nasi piłkarze schodzili na przerwę z dwubramkową stratą, którą Iskra wypracowała w ciągu zaledwie trzech minut (’42 z rzutu karnego, ’44). Równie szybko po przerwie Zwolenianka wróciła do wyniku remisowego, głownie za sprawą skuteczności Patryka Wójcika, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali – Dawida Szczęsnego (’53 i ’56). Spotkanie zakończyło się remisem, który specjalnie nie zadowolił żadnej ze stron, choć ten rezultat nie zmieni naszej lokaty w ligowej tabeli, bowiem przed tą serią gier Zwolenianka miała nad trzecią Polonią Iłżą sześć punktów przewagi. Po remisie z Iskrą i trzech punktach, które piłkarze z Iłży zdobyli pokonując Gryfie Mirów odległość pomiędzy drugą, a trzecią pozycją zmniejszyła się to zaledwie dwóch „oczek”. Już za tydzień drużyna Pawła Kopcia przed własną publicznością zmierzy się z Akcją Jastrzębia…

SKŁAD: Kozieł, Cygan, Zdżalik, Kopeć, Gryczka, Królicki, Szczepański, Trybała, Wójcik, Karasiński, Walaszczyk. Na boisku pojawili się również Mateusz Grabowski i Patryk Kwaśnik

GOLE: Patryk Wójcik x2
SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT