Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Mamy to! Pewne zwycięstwo z Akcją I Jastrzębia… (FOTO)

W sobotę 4 maja zawodnicy Zwolenianki Zwoleń w niezwykle ważnym spotkaniu ligowym przed własną publicznością zmierzyli się z graczami Akcji Jastrzębia. Od początku na murawie było widać dominację naszego zespołu, która potwierdziła się już w dziewiątej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Paweł Kopeć. Na kolejne trafienia biało – zielonych nie trzeba było długo czekać. W dwudziestej pierwszej i dwudziestej czwartej minucie gry do siatki trafiał kapitan drużyny Patryk Wójcik, który podtrzymał swoją dobrą strzelecką serię. Dwukrotnie pokonał bramkarza rywali także przed tygodniem w zremisowanym spotkaniu z Iskrą Gózd. Podobnie jak w pierwszej połowie w drugiej części rywalizacji nasi piłkarze szybko rozpoczęli strzelanie. W pięćdziesiątej trzeciej minucie drogę do bramki odnalazł Adrian Zdżalik, zaś trzy minuty później drugie trafienie na swoje konto zapisał grający trener naszego zespołu Paweł Kopeć. Do końca meczu padła jeszcze jedna bramka, którą po strzale z rzutu karnego zdobył zawodnik Akcji Jastrzębia Sebastian Wcibisz. Ostatecznie potyczka z Akcją Jastrzębia w ramach dwudziestej kolejki „PINEKS” Klasa A zakończyła się wysoką wygraną Zwolenianki (5-1). Mamy nadzieję, że to napędzi naszą ekipę do dalszych zwycięstw i skutecznej walki o upragniony awans. Po dwudziestu rozegranych seriach gier Zwolenianka zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli tracąc zaledwie dwa punkty do liderujących KRÓLEWSKICH Jedlnia. Za tydzień naszych zawodników czeka wyjazd do Chomentowa…

SKŁAD: Krawczyk, Gryczka, Grabowski, Kopeć, Rogala, Szczepański, Sztobryn, Trybała, Walaszczyk, Wójcik, Zdżalik. Ponadto grali: Cygan, Kwaśnik, Królicki, Magierek, Sowa.

GOLE: Patryk Wójcik x2, Paweł Kopeć x2, Adrian Zdżalik


2 Replies to “Mamy to! Pewne zwycięstwo z Akcją I Jastrzębia… (FOTO)”

  1. order vardenafil

    A lot of thanks for all your valuable efforts on this site. Kate loves engaging in investigation and it’s really easy to understand why. I know all concerning the dynamic medium you give important secrets on this web blog and as well as foster participation from others on that content plus our daughter is always discovering a lot. Have fun with the remaining portion of the new year. You are conducting a great job.

  2. levitra price

    I needed to draft you that little bit of observation so as to say thanks once again for your lovely opinions you’ve documented in this article. It has been certainly particularly generous of people like you to allow extensively all that a lot of people could possibly have distributed as an e-book to earn some cash for their own end, especially considering the fact that you could have done it if you considered necessary. The good tips also acted like a easy way to be sure that most people have a similar dreams just like mine to grasp a whole lot more in respect of this condition. I’m certain there are lots of more enjoyable moments ahead for individuals that find out your blog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT