Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Wysokie zwycięstwo z Chomentowem…

Po wysokim zwycięstwie przed własną publicznością z Akcją I Jastrzębia, w tej serii gier przed drużyną Zwolenianki stanęło kolejne wyzwanie w postaci wyjazdowego starcia z dziesiątym w tabeli zespołem Chomentowa. W rundzie jesiennej nasi piłkarze w Zwoleniu spokojnie poradzili sobie z tym rywalem zwyciężając różnicą pięciu bramek. Tym razem nie było inaczej, bowiem także bardzo szybko biało – zieloni rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu. Już w drugiej minucie pierwsze trafienie w tej rywalizacji zanotował Paweł Rogala. Na drugą bramkę również nie trzeba było długo czekać, gdyż już w siódmej minucie bramkarza rywali pokonał kapitan drużyny Patryk Wójcik, który przedłużył swoją świetną strzelecką serię (4 gole w ostatnich dwóch meczach). Pięć minut po golu Patryka Wójcika, na listę strzelców wpisał się Paweł Kopeć. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka. Naszego bramkarza pokonał Daniel Lutek. Druga połowa ,podobnie jak pierwsza, błyskawicznie przyniosła trafienie dla gości. Błąd w szeregach defensywnych zespołu Chomentowa dał nam czwartego gola. Dobicie przeciwnika nastąpiło w siedemdziesiątej ósmej minucie. Znakomite wejście zaliczył Patryk Kwaśnik, który zdobył ostatnią w tym spotkaniu bramkę, która potwierdziła wyższość naszych piłkarzy nad ekipą Chomentowa. Niezmiernie cieszy kolejna pewna wygrana, która daje względny spokój przed następną serią gier. Za tydzień w Zwoleniu MKS zmierzy się z zespołem WUKS RUDA. Walka o awans cały czas trwa!

SKŁAD: Krawczyk, Gryczka, Zdżalik, Sztobryn, Grabowski, Wójcik, Walaszczyk, Kopeć, Trybała, Rogala. Ponadto grali Kusio, Królicki, Kwaśnik, Sowa, Magierek.

GOLE: Paweł Rogala, Paweł Kopeć, Patryk Wójcik, Patryk Kwaśnik


51 Replies to “Wysokie zwycięstwo z Chomentowem…”

 1. Türk Takipçi Satın Al

  İnstagram takipçi satın al sitesi sizlerle! İnstagram takipçi sayısını yükseltmek isteyen kullanıcılar için en güvenilir instagram takipçi satın al sitesi hizmet vermektedir. İnstagram profiline akış olmasını istiyorsan eğer yapman gereken tek şey instagram takipçi satın al paketlerini incelemektir. En ucuz instagram takipçi satın al paketlerini al ve hesabını fenomen hale getir.

 2. instagram takipçi satın al

  İnstagram takipçi satın al son zamanlarda binlerce kişi tarafından araştırılmaktadır. İnstagram takipçi satın al hizmetinden faydalanmak için alacağınız sitenin güvenilir olması gerekmektedir. Güvenilir instagram takipçi satın almak için bizi tercih etmenizde fayda vardır. İnstagram takipçi satın al hizmeti için en güvenilir site ile karşınızdayız!

 3. tiktok türk takipçi satın al

  Güvenilir tiktok takipçi satın alma sitesi ile takipçi kazanmaya başla! 4 yıldır güvenilir ve kesintisiz Tiktok takipçi satın alma hizmeti sunan sitemiz ile sen de takipçi sayını arttırmaya başla. Ucuz ve aktif tiktok takipçi satın al servisi sunan sitemiz ile profiline organik takipçi gönder. Tiktok takipçi satın al hizmetimiz ile hesabını geliştirmek için tiktok takipçi satın alma sitemizi incele.

 4. Tiktok Takipçi Satın Al

  Tiktok takipçi almak artık çok basit! Kolay tiktok takipçi satın almak isteyenlere özel sitemiz sizlerle. Tiktok takipçi satın almak için güvenilir ödeme yöntemi ve 7/24 canlı destek ile güvenilir takipçi satın alın. Paketlerimiz ucuz tiktok takipçi satın al paketlerinden oluşmaktadır. Tiktok takipçi satın alın ve hesap profilinizin kitlesini arttırın.

 5. tiktok takipçi satın al

  Tiktok hesabınızı canlandırmak için, türk takipçi satın alma sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En güvüvenilir ve en hızlı şekilde siparişleriniz tamamlanmaktadır. Faturalı hizmet ile resmi bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz. Tiktok 100, 500 veya 1000 takipçi paketlerinden hesabın için seçim yap ve takipçi satın al.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT