Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Wysokie zwycięstwo z Chomentowem…

Po wysokim zwycięstwie przed własną publicznością z Akcją I Jastrzębia, w tej serii gier przed drużyną Zwolenianki stanęło kolejne wyzwanie w postaci wyjazdowego starcia z dziesiątym w tabeli zespołem Chomentowa. W rundzie jesiennej nasi piłkarze w Zwoleniu spokojnie poradzili sobie z tym rywalem zwyciężając różnicą pięciu bramek. Tym razem nie było inaczej, bowiem także bardzo szybko biało – zieloni rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu. Już w drugiej minucie pierwsze trafienie w tej rywalizacji zanotował Paweł Rogala. Na drugą bramkę również nie trzeba było długo czekać, gdyż już w siódmej minucie bramkarza rywali pokonał kapitan drużyny Patryk Wójcik, który przedłużył swoją świetną strzelecką serię (4 gole w ostatnich dwóch meczach). Pięć minut po golu Patryka Wójcika, na listę strzelców wpisał się Paweł Kopeć. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka. Naszego bramkarza pokonał Daniel Lutek. Druga połowa ,podobnie jak pierwsza, błyskawicznie przyniosła trafienie dla gości. Błąd w szeregach defensywnych zespołu Chomentowa dał nam czwartego gola. Dobicie przeciwnika nastąpiło w siedemdziesiątej ósmej minucie. Znakomite wejście zaliczył Patryk Kwaśnik, który zdobył ostatnią w tym spotkaniu bramkę, która potwierdziła wyższość naszych piłkarzy nad ekipą Chomentowa. Niezmiernie cieszy kolejna pewna wygrana, która daje względny spokój przed następną serią gier. Za tydzień w Zwoleniu MKS zmierzy się z zespołem WUKS RUDA. Walka o awans cały czas trwa!

SKŁAD: Krawczyk, Gryczka, Zdżalik, Sztobryn, Grabowski, Wójcik, Walaszczyk, Kopeć, Trybała, Rogala. Ponadto grali Kusio, Królicki, Kwaśnik, Sowa, Magierek.

GOLE: Paweł Rogala, Paweł Kopeć, Patryk Wójcik, Patryk Kwaśnik


2 Replies to “Wysokie zwycięstwo z Chomentowem…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT