Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Kolejne zwycięstwo Zwolenianki…(FOTO)

18 maja zawodnicy Zwolenianki Zwoleń przed własną publicznością zmierzy się z zespołem WUKS RUDA. Po dwóch pewnych zwycięstwach z Chomentowem i Akcją Jastrzębia również dzisiaj spodziewaliśmy się dobrego występu biało – zielonych. Nie zawiedliśmy się, bowiem ekipa Pawła Kopcia dała popis swoich umiejętności strzeleckich. Podobnie jak tydzień temu nasi zawodnicy bardzo szybko rozpoczęli naciski na przeciwnika, co w mgnieniu oka zaowocowało golem. Już w szóstej minucie strzelanie rozpoczął Daniel Walaszczyk. Siedem minut później drogę do bramki odnalazł Paweł Kopeć. W dwudziestej minucie bramkarza rywali pokonał Marcin Sztobryn. Sposób na goalkeepera i defensywę rywali znalazł w dwudziestej minucie również Paweł Rogala, który po indywidualnej akcji trafił na 4:0. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie zobaczyliśmy chwilę przed gwizdkiem oznaczającym przerwę. Daniel Walaszczyk zapisał się na listę strzelców po raz drugi, a drużynie zapewnił jeszcze wyższe prowadzenie po pierwszej części tej rywalizacji. W drugich czterdziestu pięciu minutach padły jeszcze dwie bramki dla biało – zielonych. Kilkanaście minut przed końcem do siatki trafił, pełniący rolę kapitana, Konrad Królicki. Końcowe dobicie rywala zobaczyliśmy kilka chwil przed końcem, kiedy to sytuację sam na sam z wielkim spokojem wykorzystał Patryk Kwaśnik. Cieszy trzecia z rzędu wygrana Zwolenianki, która gwarantuje nam pozostanie na drugiej pozycji w ligowej tabeli. W kolejnej serii gier drużynę Pawła Kopcia czeka wyjazdowe starcie z Gracją Tczów…

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Sztobryn, Zdżalik, Szczepański, Trybała, Walaszczyk, Królicki, Kopeć, Grabowski, Rogala. Ponadto grali: Kwaśnik, Karasiński, Cygan, Sowa, Kusio, Magierek.

GOLE: Walaszczyk x2, Kopeć, Królicki, Sztobryn, Kwaśnik, Rogala.


2 Replies to “Kolejne zwycięstwo Zwolenianki…(FOTO)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT