Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzy punkty zdobyte! Gracja Tczów – Zwolenianka Zwoleń 1:3…

W niedzielę (26 maja) w Tczowie nasz zespół zmierzył się z czwartą w tabeli Gracją Tczów. Jesienią w spotkaniu rozgrywanym w Zwoleniu biało – zieloni pokonali Grację 2:1. W meczu dwudziestej trzeciej serii gier to także Zwolenianka wywalczyła komplet punktów, lecz to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę. Już w ósmej minucie Dominik Kozieł musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Odpowiedź gości nadeszła kilka minut przed przerwą, kiedy to do bramki trafił Patryk Wójcik. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Chwilę po zmianie stron rezultat uległ zmianie za sprawą bramki Pawła Rogali, który po raz szesnasty w tym sezonie znalazł sposób na bramkarza rywali. Prowadzenie, kilka minut przed końcem meczu, podwyższył Mateusz Gryczka wykorzystując rzut karny. Jak zwykle wygrana w rywalizacji derbowej niezwykle cieszy i daje odrobinę spokoju przed ostatnimi potyczkami w tym sezonie. W dwudziestej czwartej serii gier nasi zawodnicy, przed własnymi kibicami ,podejmą Megawat Świerże G. Do końca sezonu pozostały zaledwie trzy kolejki…

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Żdżalik, Szczepański, Sztobryn, Trybała, Walaszczyk, Grabowski, Wójcik, Kopeć, Rogala. Ponadto grali: Karasiński, Sowa, Magierek, Kusio.

GOLE: Wójcik. Rogala, Gryczka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY