Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Walkower z Megawatem Świerże Górne i przerwany mecz w Iłży…

Po zwycięstwie w Tczowie naszej drużynie nie było dane rozegrać pełnego spotkania. Tydzień po starciu z Gracją ekipa Zwolenianki przed własną publicznością miała zmierzyć się z ostatnim zespołem w tabeli – Megawatem Świerże Górne. Rywale nie dotarli, co poskutkowało walkowerem na naszą korzyść. Biało – zieloni mogli dopisać sobie kolejne trzy punkty do ligowej kolekcji w tym sezonie.

W ramach dwudziestej piątej serii gier w obecnej kampanii piłkarze Zwolenianki udali się na teren Polonii Iłża, która zajmuje miejsce bezpośrednio za drużyną Pawła Kopcia. Los i warunki atmosferyczne sprawiły jednak, że rywalizacja musiała zostać przerwana w siedemdziesiątej trzeciej minucie gry. W ciągu części meczu która została rozegrana padło pięć bramek. Pierwsi strzelanie rozpoczęli goście, którzy już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Podanie Daniela Walaszczyka wykorzystał Paweł Kopeć. Wynik na korzyść biało – zielonych poprawił Paweł Rogala zdobywając gola w dwudziestej pierwszej minucie spotkania. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka. Bramkarz gości Dominik Kozieł nie zdołał obronić strzału z rzutu karnego. Niedługo po zmianie stron po raz drugi w tym pojedynku na listę strzelców wpisał się Paweł Kopeć. Ostatnie podanie zaliczył pomocnik Łukasz Trybała. Iłżanie błyskawicznie odpowiedzieli trafiając w sześćdziesiątej minucie. Mecz przerwano siedemnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Końcowa faza spotkania zostanie dograna w środę (12.06) o godzinie 19:00.

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Szczepański, Gryczka, Karasiński, Grabowski, Kopeć, Trybała, Rogala, Walaszczyk, Wójcik.

GOLE: Kopeć x2, Rogala

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT