Najbliższe mecze

31 października

Gryf Policzna  – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 13:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:1

 

Wysokie zwycięstwo na koniec sezonu…(FOTO)

W niedzielę (16 czerwca) zawodnicy Zwolenianki Zwoleń rozegrali ostatni ligowy mecz w rundzie zasadniczej. Rywalem na zakończenie ligowych zmagań była drużyna Gryfii Mirów. Biało – zieloni błyskawicznie rozpoczęli strzelanie, bowiem już w drugiej minucie rywalizacji do siatki trafił Patryk Kwaśnik. Jeszcze przed upłynięciem pierwszego kwadransa bramkarza rywali pokonał Adrian Zdżalik. Wynik do przerwy ustalił Kondrad Królicki zdobywając trzecią bramkę dla naszej drużyny. Początek drugiej części spotkania przyniósł gola dla ekipy gości, było to jednak ich jedynie trafienie w ciągu całego spotkania. Kolejne dwie bramki to już zasługa graczy Pawła Kopcia, którzy przypieczętowali pewną wygraną naszego zespołu. W pięćdziesiątej piątej minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Grabowski, a w samej końcówce drogę do siatki odnalazł Mateusz Gryczka. Niezmiernie cieszy dobra gra naszych piłkarzy, co dodatkowo napawa optymizmem przez zbliżającymi się barażami. 22 i 26 czerwca zmierzymy się z Oronko Orońsko. Stawką upragniony awans, w który mocno wierzymy!

SKŁAD: Kozieł, Kusio, Cygan, Karasiński, Zdżalik, Trybała, Grabowski, Królicki (C), Szczepański, Sowa, Kwaśnik. Ponadto grali: Krawczyk, Magierek, Wójcik, Gryczka.

GOLE: Kwaśnik, Zdżalik, Królicki, Grabowski, Gryczka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT