Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezbramkowy remis w pierwszym meczu barażowym…

W sobotę (22 czerwca) drużyna Zwolenianki Zwoleń rozpoczęła ostateczny bój o awans. Po zajęciu drugiego miejsca w ligowej tabeli ekipa Zwolenianki rozegrała pierwsze barażowe starcie. W Orońsku biało – zieloni zmierzyli się z zespołem Oronki. Od początku w poczynaniach obu zespołów było widać zaangażowanie i agresję, która skutkowała małą liczbą sytuacji podbramkowych, choć można było dostrzec delikatną przewagę gości. Druga połowa wyglądała nieco inaczej. Do głosu w większym stopniu niż wcześniej doszli gracze Oronki, lecz nie przyniosło to zbyt wielu bramowych okazji. Bliski zdobycia bramki w końcowym fragmencie rywalizacji był Patyk Wójcik, który po strzale z dystansu trafił w poprzeczkę. Już w najbliższą środę rewanżowe starcie, po którym finalnie poznamy beniaminka przyszłego sezonu Klasy Okręgowej.

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Zdżalik, Gryczka, Szczepański, Kopeć, Trybała, Grabowski, Walaszczyk, Rogala, Wójcik.

SPONSORZY