Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Bezbramkowy remis w pierwszym meczu barażowym…

W sobotę (22 czerwca) drużyna Zwolenianki Zwoleń rozpoczęła ostateczny bój o awans. Po zajęciu drugiego miejsca w ligowej tabeli ekipa Zwolenianki rozegrała pierwsze barażowe starcie. W Orońsku biało – zieloni zmierzyli się z zespołem Oronki. Od początku w poczynaniach obu zespołów było widać zaangażowanie i agresję, która skutkowała małą liczbą sytuacji podbramkowych, choć można było dostrzec delikatną przewagę gości. Druga połowa wyglądała nieco inaczej. Do głosu w większym stopniu niż wcześniej doszli gracze Oronki, lecz nie przyniosło to zbyt wielu bramowych okazji. Bliski zdobycia bramki w końcowym fragmencie rywalizacji był Patyk Wójcik, który po strzale z dystansu trafił w poprzeczkę. Już w najbliższą środę rewanżowe starcie, po którym finalnie poznamy beniaminka przyszłego sezonu Klasy Okręgowej.

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Zdżalik, Gryczka, Szczepański, Kopeć, Trybała, Grabowski, Walaszczyk, Rogala, Wójcik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT