Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Bezbramkowy remis w pierwszym meczu barażowym…

W sobotę (22 czerwca) drużyna Zwolenianki Zwoleń rozpoczęła ostateczny bój o awans. Po zajęciu drugiego miejsca w ligowej tabeli ekipa Zwolenianki rozegrała pierwsze barażowe starcie. W Orońsku biało – zieloni zmierzyli się z zespołem Oronki. Od początku w poczynaniach obu zespołów było widać zaangażowanie i agresję, która skutkowała małą liczbą sytuacji podbramkowych, choć można było dostrzec delikatną przewagę gości. Druga połowa wyglądała nieco inaczej. Do głosu w większym stopniu niż wcześniej doszli gracze Oronki, lecz nie przyniosło to zbyt wielu bramowych okazji. Bliski zdobycia bramki w końcowym fragmencie rywalizacji był Patyk Wójcik, który po strzale z dystansu trafił w poprzeczkę. Już w najbliższą środę rewanżowe starcie, po którym finalnie poznamy beniaminka przyszłego sezonu Klasy Okręgowej.

SKŁAD: Kozieł, Królicki, Zdżalik, Gryczka, Szczepański, Kopeć, Trybała, Grabowski, Walaszczyk, Rogala, Wójcik.