Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

Wielkie emocje i końcowy sukces! Mamy awans…(FOTO,VIDEO)

Niesamowite emocje, zwroty akcji, chwile zwątpienia i końcowe zwycięstwo. To wszystko miało miejsce na zwoleńskim stadionie, gdzie Zwolenianka toczyła rewanżowy bój w drugim spotkaniu barażowym z Oronką Orońsko. Cztery dni temu na boisku w Orońsku obu ekipom nie udało się strzelić bramki, co jeszcze bardziej podniosło temperaturę ponownej potyczki tych zespołów. Od pierwszych minut było widać wielką determinację, chęć walki i pełne skupienie po obu stronach. Koncentracji nie wystarczyło jednak w trzydziestej czwartej minucie gry, kiedy błąd w defensywie biało – zielonych wykorzystał Damian Zawadzki. Rezultat do przerwy dawał awans gościom, lecz druga połowa przyniosła powrót z zaświatów naszej drużynie. Wyrównanie zapewnił kwadrans przed końcem spotkania Daniel Walaszczyk, który nie zmarnował dokładnego zagrania Pawła Kopcia. Pięć minut później gola na wagę zwycięstwa i awansu do Ligi Okręgowej zdobył Adrian Zdżalik. Końcowy fragment meczu już nic nie zmienił, co oznaczało potwierdzenie naszego zwycięstwa, przypieczętowanie awansu i wielką radość. Zwolenianka wraca do Klasy Okręgowej! Piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na wywalczenie upragnionego awansu serdecznie gratulujemy, a wszystkim wiernym kibicom dziękujemy za znaczące wsparcie w dobrych i złych momentach minionego sezonu!

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Karasiński, Zdżalik, Szczepański. Grabowski, Królicki, Wójcik (C), Trybała, Kopeć, Rogala. Ponadto grali: Walaszczyk, Sowa, Kwaśnik, Magierek.

GOLE: Walaszczyk, Zdżalik

Krótki wywiad z trenerem Pawłem Kopciem po spotkaniu z Oronką: