Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Wielkie emocje i końcowy sukces! Mamy awans…(FOTO,VIDEO)

Niesamowite emocje, zwroty akcji, chwile zwątpienia i końcowe zwycięstwo. To wszystko miało miejsce na zwoleńskim stadionie, gdzie Zwolenianka toczyła rewanżowy bój w drugim spotkaniu barażowym z Oronką Orońsko. Cztery dni temu na boisku w Orońsku obu ekipom nie udało się strzelić bramki, co jeszcze bardziej podniosło temperaturę ponownej potyczki tych zespołów. Od pierwszych minut było widać wielką determinację, chęć walki i pełne skupienie po obu stronach. Koncentracji nie wystarczyło jednak w trzydziestej czwartej minucie gry, kiedy błąd w defensywie biało – zielonych wykorzystał Damian Zawadzki. Rezultat do przerwy dawał awans gościom, lecz druga połowa przyniosła powrót z zaświatów naszej drużynie. Wyrównanie zapewnił kwadrans przed końcem spotkania Daniel Walaszczyk, który nie zmarnował dokładnego zagrania Pawła Kopcia. Pięć minut później gola na wagę zwycięstwa i awansu do Ligi Okręgowej zdobył Adrian Zdżalik. Końcowy fragment meczu już nic nie zmienił, co oznaczało potwierdzenie naszego zwycięstwa, przypieczętowanie awansu i wielką radość. Zwolenianka wraca do Klasy Okręgowej! Piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na wywalczenie upragnionego awansu serdecznie gratulujemy, a wszystkim wiernym kibicom dziękujemy za znaczące wsparcie w dobrych i złych momentach minionego sezonu!

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Karasiński, Zdżalik, Szczepański. Grabowski, Królicki, Wójcik (C), Trybała, Kopeć, Rogala. Ponadto grali: Walaszczyk, Sowa, Kwaśnik, Magierek.

GOLE: Walaszczyk, Zdżalik

Krótki wywiad z trenerem Pawłem Kopciem po spotkaniu z Oronką:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT