Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Wielkie emocje i końcowy sukces! Mamy awans…(FOTO,VIDEO)

Niesamowite emocje, zwroty akcji, chwile zwątpienia i końcowe zwycięstwo. To wszystko miało miejsce na zwoleńskim stadionie, gdzie Zwolenianka toczyła rewanżowy bój w drugim spotkaniu barażowym z Oronką Orońsko. Cztery dni temu na boisku w Orońsku obu ekipom nie udało się strzelić bramki, co jeszcze bardziej podniosło temperaturę ponownej potyczki tych zespołów. Od pierwszych minut było widać wielką determinację, chęć walki i pełne skupienie po obu stronach. Koncentracji nie wystarczyło jednak w trzydziestej czwartej minucie gry, kiedy błąd w defensywie biało – zielonych wykorzystał Damian Zawadzki. Rezultat do przerwy dawał awans gościom, lecz druga połowa przyniosła powrót z zaświatów naszej drużynie. Wyrównanie zapewnił kwadrans przed końcem spotkania Daniel Walaszczyk, który nie zmarnował dokładnego zagrania Pawła Kopcia. Pięć minut później gola na wagę zwycięstwa i awansu do Ligi Okręgowej zdobył Adrian Zdżalik. Końcowy fragment meczu już nic nie zmienił, co oznaczało potwierdzenie naszego zwycięstwa, przypieczętowanie awansu i wielką radość. Zwolenianka wraca do Klasy Okręgowej! Piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na wywalczenie upragnionego awansu serdecznie gratulujemy, a wszystkim wiernym kibicom dziękujemy za znaczące wsparcie w dobrych i złych momentach minionego sezonu!

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Karasiński, Zdżalik, Szczepański. Grabowski, Królicki, Wójcik (C), Trybała, Kopeć, Rogala. Ponadto grali: Walaszczyk, Sowa, Kwaśnik, Magierek.

GOLE: Walaszczyk, Zdżalik

Krótki wywiad z trenerem Pawłem Kopciem po spotkaniu z Oronką:


One Reply to “Wielkie emocje i końcowy sukces! Mamy awans…(FOTO,VIDEO)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT