Zaczynamy przygotowania…

W poniedziałek (15 lipca) nasza drużyna pod opieką grającego trenera Pawła Kopcia rozpoczęła przygotowania do rozgrywek Klasy Okręgowej. Do startu ligowej kampanii został niecały miesiąc. Pierwszy mecz już 14 sierpnia, kiedy na inauguracje nasi zawodnicy, przed własną publicznością, zmierzą się z Gryfem Policzna. Przed startem rywalizacji o ligowe punkty naszą ekipę czekają mecze kontrolne (terminy wkrótce). Gorąco wierzymy w to, że okres przygotowawczy, a także sparingi poskutkują dobrymi wynikami od samego początku gry na poziomie Klasy Okręgowej.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się również wzmocnień, które zapowiadał trener Paweł Kopeć w rozmowie na koniec sezonu:

„Jeżeli chcemy grać i łapać jakieś punkty. Na pewno potrzebne są wzmocnienia, żeby potem nie walczyć do ostatniego meczu o utrzymanie, jak miało to miejsce rok temu”

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT