Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zaczynamy przygotowania…

W poniedziałek (15 lipca) nasza drużyna pod opieką grającego trenera Pawła Kopcia rozpoczęła przygotowania do rozgrywek Klasy Okręgowej. Do startu ligowej kampanii został niecały miesiąc. Pierwszy mecz już 14 sierpnia, kiedy na inauguracje nasi zawodnicy, przed własną publicznością, zmierzą się z Gryfem Policzna. Przed startem rywalizacji o ligowe punkty naszą ekipę czekają mecze kontrolne (terminy wkrótce). Gorąco wierzymy w to, że okres przygotowawczy, a także sparingi poskutkują dobrymi wynikami od samego początku gry na poziomie Klasy Okręgowej.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się również wzmocnień, które zapowiadał trener Paweł Kopeć w rozmowie na koniec sezonu:

„Jeżeli chcemy grać i łapać jakieś punkty. Na pewno potrzebne są wzmocnienia, żeby potem nie walczyć do ostatniego meczu o utrzymanie, jak miało to miejsce rok temu”

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT