Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Z życia klubu: Patryk Wójcik w Broni Radom!

Kilka dni temu informowaliśmy o testach, które w zespole III-ligowej Broni Radom odbywa nasz dotychczasowy kapitan Patryk Wójcik. Dziś, możemy potwierdzić, że treningi i mecze, które w radomskim klubie rozegrał Wójcik przypieczętowały jego odejście (na zasadzie wypożyczenia) ze Zwolenianki. Nowy sezon rozpocznie już jako gracz Broni Radom, która w poprzednim sezonie na poziomie III-Ligi zajęła jedenaste miejsce. Dla młodego napastnika, który w Zwoleniance występował od sezonu 2015/2016 to, z całą pewnością, milowy krok do przodu. Nas niezmiernie cieszy fakt, że nasi zawodnicy, z dobrej strony, pokazują się w drużynach na wyższych szczeblach.

Patrykowi, dziękujemy za kilka lat gry w biało – zielonych barwach i życzymy samych sukcesów na dalszej sportowej drodze!

Patryk Wójcik podczas spotkania z Oronką Orońsko (26.06.2019)
Mecz z Gryfią Mirów (16.06.2019)
Spotkanie z Akcją I Jastrzębia (4 maja 2019)

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT