Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Z życia klubu: mecze kontrolne pierwszej i drugiej drużyny!

Miniona sobota na zwoleńskim stadionie upłynęła jako dzień dwóch meczów kontrolnych. Pierwszy zespół przed południem zmierzył się z IV-Ligową KS Warką, natomiast drugą drużyna rozegrała sparing z SKS Leokadiów (lubelska B-Klasa).

Dla piłkarzy Pawła Kopcia był to już drugi sparing przed nadchodzącym sezonem. W poprzedni weekend biało – zieloni, pomimo niezłej gry, ulegli Iłżance Kazanów (0;1). Tym razem scenariusz całego spotkania był, w pewnym stopniu, podobny. Gra naszej ekipy wyglądała bardzo przyzwoicie, lecz brakowało konkretów pod bramką naszego rywala. Biało – zieloni po stracie bramki, zdołali powrócić do stanu remisowego za sprawą gola Daniela Walaszczyka. Niestety, kolejne pomyłki naszej obrony dały graczom z Warki dwa następne trafienia. Mimo porażki po tym występie pierwszej drużyny można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Słowa pochwały w kierunku naszego zespołu skierował szkoleniowiec KS Warki Łukasz Wiśnik, który podkreślił zaskoczenie związane z dobrą formą naszych zawodników i postęp, jaki nasz klub zrobił na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Swój mecz kontrolny rozegrała także Zwolenianka II Zwoleń, która rywalizowała z SKS Leokadiów. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (1:0). Dla naszej drużyny gole zdobyli: Patryk Kwaśnik i Jakub Paciejewski.


2 Replies to “Z życia klubu: mecze kontrolne pierwszej i drugiej drużyny!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT