Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

Z życia klubu: pucharowe mecze pierwszej i drugiej drużyny!

Pierwszy zespół, który swoje ligowe zmagania rozpocznie już 14 sierpnia nie musiał rozegrać spotkania o stawkę z ekipą Video Ciepielów, bowiem na naszą korzyść został przyznany walkower. Piłkarze Pawła Kopcia mimo tego rozegrali sparing z drużyna, która na co dzień występuje na poziomie B-Klasy. Ostatnie kontrolne granie zakończyło się wysokim zwycięstwem biało – zielonych (11:0). Inauguracja sezonu ligowego już środę o godzinie 18:00. Mocno wierzymy w zwycięski początek nowej kampanii!

Zwolenianka II w niedzielę zmierzyła się w ramach I rundy Mirax Pucharu Polski z Powiślanką Lipsko (Klasa Okręgowa). Spotkanie zakończyło się porażką naszych zawodników 0:7 (0:5). Gracze Marka Oczkowskiego swoją ligową kampanie rozpoczną na obcym terenie mierząc się z Krępianką Rzeczoniów.