Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Z życia klubu: pucharowe mecze pierwszej i drugiej drużyny!

Pierwszy zespół, który swoje ligowe zmagania rozpocznie już 14 sierpnia nie musiał rozegrać spotkania o stawkę z ekipą Video Ciepielów, bowiem na naszą korzyść został przyznany walkower. Piłkarze Pawła Kopcia mimo tego rozegrali sparing z drużyna, która na co dzień występuje na poziomie B-Klasy. Ostatnie kontrolne granie zakończyło się wysokim zwycięstwem biało – zielonych (11:0). Inauguracja sezonu ligowego już środę o godzinie 18:00. Mocno wierzymy w zwycięski początek nowej kampanii!

Zwolenianka II w niedzielę zmierzyła się w ramach I rundy Mirax Pucharu Polski z Powiślanką Lipsko (Klasa Okręgowa). Spotkanie zakończyło się porażką naszych zawodników 0:7 (0:5). Gracze Marka Oczkowskiego swoją ligową kampanie rozpoczną na obcym terenie mierząc się z Krępianką Rzeczoniów.