Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Porażka na inauguracje…(Foto)

26 czerwca nasza drużyna wygrywając mecz z Oronką Orońsko wywalczyła awans do Ligi Okręgowej. 14 sierpnia nastąpił długo wyczekiwany start sezonu. Rywalem, który przypadł na inauguracje został Gryf Policzna. Zespół, który w ubiegłym sezonie jako beniaminek zajął ósmą lokatę na poziomie „Okręgówki”. Gra naszego zespołu w pierwszych minutach nie napawała wielkim optymizmem, co wykorzystali zawodnicy gości. Po dokładnym dośrodkowaniu Michała Chwiszczuka, skuteczną główką wykazał się Maurycy Dąbrowski, który pokonał naszego bramkarza w siedemnastej minucie rywalizacji. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie, jednak niedługo po zmianie stron błąd w defensywie, który poskutkował rzutem karnym dał gościom drugie trafienie. Z jedenastu metrów nie pomylił się nowy nabytek Gryfu Robert Kowalkowski (wcześniej występujący w barwach Prochu Pionki). Kolejne minuty spotkania przyniosły zauważalną poprawę w grze naszego zespołu, lecz stworzone sytuacje nie dały nawet gola kontaktowego. Spotkanie zakończyło się porażką 0:2 (0:1), lecz mimo porażki występ naszej drużyny pozostawił spory niedosyt i nadzieje, że już od następnej serii gier będziemy świadkami zdobycia pierwszych punktów w nowym sezonie Ligi Okręgowej. Szansa na to, już w najbliższą sobotę, bowiem Zwoleniankę czeka wyjazdowe starcie z Orłem Wierzbica…

SKŁAD: Bachniewski, Gryczka, Zdżalik, Adamczyk, Trybała, Szczepański, Grabowski, Królicki, Kopeć, Walaszczyk, Karasiński. Ponadto grali: Stępień, Kustra, Borkowski.

PostscriptumWarto również dodać, że przed rozpoczęciem meczu nasi zawodnicy w towarzystwie Prezesa Pawła Pileckiego odebrali Puchar za awans do Ligi Okręgowej w sezonie 2018/2019 oraz nagrodę w postaci kompletu strojów sportowych. Fundatorem nagrody jest Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, który jednocześnie życzy naszemu klubowi wielu kolejnych sukcesów!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT