Porażki pierwszej i drugiej drużyny…

W sobotę (17 sierpnia) pierwsza drużyna Zwolenianki rozegrała drugie ligowe spotkanie w tym sezonie. Na inauguracje ekipa Pawła Kopcia przegrała z Gryfem Policzna 0:2. Tym razem było podobnie, bowiem nasi zawodnicy przegrali wyjazdową potyczkę z Orłem Wierzbicą 2:0. Nasz zespół dwukrotnie skarcił Grzegorz Dziurzyński (w 34′ i 87′ minucie). Szansa na przełamanie w najbliższą niedzielę. W Zwoleniu nasza drużyna podejmie Zamłynie Radom.

Skład: Bochniewski, Szczepański, Wajs, Adamczyk, Borkowski, Grabowski, Kopeć, Krolicki, Trybałą, Walaszczyk, Zdżalik. Ponadto grali: Kusio, Kwaśnik, Sowa, Stępień.

Podobnie jak gracze Pawła Kopcia, od porażki swoje ligowe zmagania rozpoczęli piłkarze Marka Oczkowskiego. Zawodnicy Zwolenianki II występy na poziomie B-Klasy zaczęli w Rzeczniowie, gdzie przegrali z tamtejszą Krępianką 4:1 (3:0). Jedyną bramkę dla naszej ekipy zdobył w pięćdziesiątej siódmej minucie Łukasz Zaniewski. Pierwszy domowy mecz drugiego zespołu w sobotę z Legionem Suskowola.

Skład: Krawczyk, Miękkus, Baran, Michalczyk, Wróbel, Cygan, Gryka, Baryła, Magierek, Muszyński, Zaniewski. Ponadto grali: Bańkowski, Paciejewski, Kapciak, Kusio, Furga.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT