Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Przegrana z KS Jastrząb…(FOTO)

Nie idzie na poziomie B-klasy drugiej drużynie. Za piłkarzami Marka Oczkowskiego już trzy spotkania, lecz w żadnym nie udało się wywalczyć chociażby punktu. Złej passy nie przerwał wyjazd do Jastrzębia, gdzie Zwolenianka II podjęła drużynę KS Jastrząb. Mecz nie ułożył się po naszej myśli już od samego początku, bowiem już w czwartej minucie spotkania rywale wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty niespecjalnie obfitowały w sytuacje na korzyść Zwolenianki. Swoje szanse mieli za to gospodarze, którzy w trzydziestej czwartej minucie podwyższyli prowadzenie. Druga połowa, podobnie jak pierwsza, zaczęła się od niekorzystnego wydarzenia. W pięćdziesiątej drugiej minucie drugą żółtą kartę obejrzał Jakub Miękus. Osłabiona Zwolenianka w siedemdziesiątej minucie straciła trzeciego gola, zaś pięć minut później gracze KS Jastrząb ustalili wynik na 4:0 (2:0). Mamy nadzieję, że już za tydzień, na własnym stadionie, nasi piłkarze pokażą się z lepszej strony. 7 września rywalem biało – zielonych będzie Zorza Kowala.

Skład: Krawczyk, Cygan, Wróbel, Baran, Miękus, Gryka, Baryła, Magierek, Bańkowski, Okoń, Kwaśnik. Ponadto grali: Michalczyk, Muszyński, Paciejewski, Furga, Kusio, Strzelecki.

Edytuj wpis

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT