Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

Przegrana z KS Jastrząb…(FOTO)

Nie idzie na poziomie B-klasy drugiej drużynie. Za piłkarzami Marka Oczkowskiego już trzy spotkania, lecz w żadnym nie udało się wywalczyć chociażby punktu. Złej passy nie przerwał wyjazd do Jastrzębia, gdzie Zwolenianka II podjęła drużynę KS Jastrząb. Mecz nie ułożył się po naszej myśli już od samego początku, bowiem już w czwartej minucie spotkania rywale wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty niespecjalnie obfitowały w sytuacje na korzyść Zwolenianki. Swoje szanse mieli za to gospodarze, którzy w trzydziestej czwartej minucie podwyższyli prowadzenie. Druga połowa, podobnie jak pierwsza, zaczęła się od niekorzystnego wydarzenia. W pięćdziesiątej drugiej minucie drugą żółtą kartę obejrzał Jakub Miękus. Osłabiona Zwolenianka w siedemdziesiątej minucie straciła trzeciego gola, zaś pięć minut później gracze KS Jastrząb ustalili wynik na 4:0 (2:0). Mamy nadzieję, że już za tydzień, na własnym stadionie, nasi piłkarze pokażą się z lepszej strony. 7 września rywalem biało – zielonych będzie Zorza Kowala.

Skład: Krawczyk, Cygan, Wróbel, Baran, Miękus, Gryka, Baryła, Magierek, Bańkowski, Okoń, Kwaśnik. Ponadto grali: Michalczyk, Muszyński, Paciejewski, Furga, Kusio, Strzelecki.

Edytuj wpis