Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pucharowy awans i ligowa porażka…

Za nami kolejne spotkania sezonu 2019/2020 w wykonaniu pierwszego i drugiego zespołu. W minioną środę piłkarze Pawła Kopcia przełamali złą passę meczów bez wygranej zwyciężając w II Rundzie Mirax Pucharu Polski z Chojniakiem Wieniawa (radomska A-Klasa). Rywalizacja, która przebiegała w niezwykle dramatycznych okolicznościach zakończyła się zwycięstwem Zwolenianki po konkursie rzutów karnych.

Wygrana w Wieniawie nie poskutkowała lepszym rezultatem w Kozienicach, gdzie w sobotę biało – zieloni rozegrali spotkanie w ramach czwartej serii gier Ligi Okręgowej. Enea Energia Kozienice (spadkowicz z IV-Ligi) już w trzeciej minucie wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie kozieniczanie strzelili jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (1:0). Szansa na przełamanie już w najbliższą środę (4 września). Zwolenianka, na własnym terenie, podejmie Iłżankę Kazanów. Pierwszy gwizdek o 17:30.

SKŁAD: Bochniewski, Gryczka, Zdżalik, Szczepański, Adamczyk, Grabowski, Walaszczyk, Królicki, Trybała, Sowa, Stępień. Ponadto grali: Kwaśnik, Borkowski, Karasiński, Zanjat, Kusio.

SPONSORZY