Nadal bez zwycięstwa…

Niełatwe są to tygodnie dla piłkarzy Zwolenianki Zwoleń, bowiem nadal nie udało się pokonać trwającej od początku ligowego sezonu passy meczów bez wygranej…

W ubiegłą środę (4 września) zawodnicy Zwolenianki rozegrawszy mecz z Iłżanką Kazanów zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie. Biało-zieloni pomimo początkowego prowadzenia, które zapewnił swoim trafieniem Mikołaj Stępień nie dowieźli tego rezultatu nawet do końca pierwszej połowy. W czterdziestej trzeciej minuty stan meczu wyrównał Mateusz Michalik. W drugiej części rywalizacji nie zobaczyliśmy już żadnego trafienia.

Cieszymy się z tego pierwszego punktu, choć po meczu mamy niedosyt. W pierwszej połowie strzeliliśmy bramkę, mieliśmy poprzeczkę, potem mieliśmy jeszcze kilka okazji. W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, w końcówce w dobrej sytuacji przestrzelił Miłosz Dębski, więc tym bardziej szanujemy ten remis” – powiedział Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki. (via Echo dnia)

Powodów do jakiegokolwiek optymizmu nie było w minioną niedzielę, kiedy to nasza drużyna udała się do Lipska. Mecz z Powiślanką okazał się obnażeniem praktycznie wszystkich słabości naszego zespołu. Zawodnicy z Lipska zdobyli w pierwszej i drugiej części rywalizacji po trzy gole, co łącznie poskutkowało wysoką porażką 6:0 (3:0). Mamy nadzieję, że ten zimny prysznic przyniesie pozytywne skutki już w najbliższy ligowy weekend. 14 września Zwoleniankę czeka starcie z Pilicą Nowe Miasto…

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT