Zwolenianka 2-1 Proch Pionki! Mamy awans…

Niesamowicie emocjonujące popołudnie mogli przeżyć kibice, którzy obejrzeli środowe spotkanie Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Zwolenianką, a IV-ligowym Prochem Pionki. Co prawda, to faworyzowany Proch kilkanaście sekund po rozpoczęciu rywalizacji po bramce Eryka Machnio wyszedł na prowadzenie. Nie trwało to jednak długo, bowiem w dwudziestej szóstej minucie wyrównującego gola zdobył Patryk Kwaśnik. Jak się okazało był to zaledwie wstęp do niezwykle emocjonującej drugiej połowy spotkania, w której wejście smoka zaliczył Mateusz Bochniewski, który w sześćdziesiątej siódmej minucie (cztery minuty po wejściu na plac gry) zdobył bramkę, która w ostatecznym rozrachunku dała biało – zielonym awans. Dopisało również szczęście, bowiem kilka minut przed końcowym gwizdkiem Proch stanął przed szansą wyrównania. Na nasze szczęście rzutu karnego nie wykorzystał Joel Tata. Nie można również nie wspomnieć o świetnym występie w wykonaniu bramkarza Dominika Kozieła, który kilkukrotnie swoimi interwencjami uratował nasz zespół przed utratą bramki. Niezmiernie cieszy wygrana i możliwość dalszej walki w pucharowych rozgrywkach! Oby dobra forma i piłkarskie szczęście przyniosły już w najbliższą sobotę pierwsze ligowe zwycięstwo…

SKŁAD: Kozieł, Adamczyk, Gryczka, Wajs, Karasiński, Zanjat, Grabowski, Sowa, Walaszczyk, Kwaśnik, Stępień. Ponadto grali: Bochniewski, Trybała, Zdżalik.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: FACEBOOK – „PROCH PIONKI”

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT