Pierwsza ligowa wygrana…

Po kilku tygodniach kryzysu nadszedł lepszy czas dla Zwolenianki Zwoleń. Po wygranej z Prochem Pionki w rozgrywkach pucharowych biało – zieloni wywalczyli także pierwszy komplet punktów w lidze. Rywalizacja z Pilicą Nowe Miasto nie należała jednak do najłatwiejszych, jednak to Zwolenianka od początku częściej pojawiała się pod bramką gości. Okazji nie brakowało, lecz brakowało skuteczności, co poskutkowało bezbramkowym remisem po pierwszej części spotkania. W drugiej połowie z pomocą Zwoleniance przyszedł dobrze wykonany rzut wolny, który dał pierwszą bramkę. Dokładną wrzutkę Walaszczyka wykorzystał Łukasz Trybała. Kilkanaście minut później po podobnej sytuacji skapitulował Mateusz Bochniewski. Piłkę po dośrodkowaniu w pole karne strącił Przemysław Nieszczporek, który dał Pilicy Nowe Miasto wyrównanie. Ostateczne rozstrzygnięcie nadeszło sekundy przed końcowym gwizdkiem. Przebojową akcją i stalowymi nerwami popisał się Patryk Kwaśnik, który swoim trafieniem dał Zwoleniance pierwszą wygraną w tym sezonie.

Już w następnej serii gier Zwolenianka na wyjeździe zmierzy się z innym beniaminkiem tego sezonu na poziomie Ligi Okręgowej – Królewskimi Jedlnia. Wierzymy w dobrą grę i zdobycie kompletu punktów!

SKŁAD: Bochniewski, Gryczka, Szczepański,Adamczyk, Sowa, Żdzalik, Grabowski, Wajs, Walaszczyk, Karasiński, Stępień. Ponadto grali: Królicki, Rogala, Trybała, Zanjat, Borkowski, Kwaśnik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT