Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwolenianka II wygrywa w Ciepielowie…

Kilka kolejek było potrzebnych, żeby piłkarze Zwolenianki II Zwoleń odnieśli pierwsze zwycięstwo. W końcu nadeszła chwila przełamania, bowiem biało – zieloni odnieśli pierwszą w tym sezonie ligową wygraną. W Ciepielowie nasi zawodnicy od początku okazywali dużą chęć do gry, co przełożyło się na objęciu prowadzenia. Gola na 1:0 zdobył po dośrodkowaniu Łukasz Zaniewski, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali. Do przerwy utrzymało się prowadzenie Zwolenianki, które jednak nie potrwało długo po zmianie stron. Po zamieszaniu w polu karnym ekipa gospodarzy wyrównała stan rywalizacji. Ambicja i upór w dążeniu do drugiej bramki przyniosły efekt w samej końcówce meczu. Łukasz Trybała po indywidualnej akcji zdobył bramkę dającą podopiecznym Marka Oczkowskiego pierwszy komplet punktów. Cieszy zwycięstwo, a co za tym idzie przełamanie złej passy. Liczymy, że w kolejnych seriach gier Zwolenianka II ponownie pokusi się o zdobycie trzech „oczek”. Już w następnej kolejce wyjazdowe starcie z LZS Zalesice…

SPONSORZY