Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zwolenianka II wygrywa w Ciepielowie…

Kilka kolejek było potrzebnych, żeby piłkarze Zwolenianki II Zwoleń odnieśli pierwsze zwycięstwo. W końcu nadeszła chwila przełamania, bowiem biało – zieloni odnieśli pierwszą w tym sezonie ligową wygraną. W Ciepielowie nasi zawodnicy od początku okazywali dużą chęć do gry, co przełożyło się na objęciu prowadzenia. Gola na 1:0 zdobył po dośrodkowaniu Łukasz Zaniewski, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali. Do przerwy utrzymało się prowadzenie Zwolenianki, które jednak nie potrwało długo po zmianie stron. Po zamieszaniu w polu karnym ekipa gospodarzy wyrównała stan rywalizacji. Ambicja i upór w dążeniu do drugiej bramki przyniosły efekt w samej końcówce meczu. Łukasz Trybała po indywidualnej akcji zdobył bramkę dającą podopiecznym Marka Oczkowskiego pierwszy komplet punktów. Cieszy zwycięstwo, a co za tym idzie przełamanie złej passy. Liczymy, że w kolejnych seriach gier Zwolenianka II ponownie pokusi się o zdobycie trzech „oczek”. Już w następnej kolejce wyjazdowe starcie z LZS Zalesice…

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT