Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Porażka w Jedlni…

Po dwóch meczach, w których to Zwolenianka była górą (Proch Pionki i Pilica Nowe Miasto) nadeszła porażka. W Jedlni niestety tak dobrze nie było, bowiem Zwolenianka pomimo utrzymania bezbramkowego rezultatu do końca pierwszej połowy w drugiej połowie nie zdołała zatrzymać gospodarzy. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części rywalizacji Mateusza Bochniewskiego pokonał Sebastian Sałek. Dwadzieścia pięć minut później KRÓLEWSCY za sprawą trafienia Jakuba Skalskiego podwyższyli rezultat na 2:0. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, co oznaczało, że trzy punkty zostały na terenie zwycięscy A-Klasy w poprzednim sezonie. Nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że w kolejnych spotkaniach biało – zieloni powrócą na ścieżkę zwycięstw. W środę (25 września) Zwolenianka w następnej pucharowej rundzie podejmie IV-ligową Pilicę Białobrzegi…

SKŁAD: Bochniewski, Gryczka, Sekuła, Szczepański, Sowa, Grabowski, Królicki, Walaszczyk, Wajs, Rogala, Karasiński.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT