Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porażka w Jedlni…

Po dwóch meczach, w których to Zwolenianka była górą (Proch Pionki i Pilica Nowe Miasto) nadeszła porażka. W Jedlni niestety tak dobrze nie było, bowiem Zwolenianka pomimo utrzymania bezbramkowego rezultatu do końca pierwszej połowy w drugiej połowie nie zdołała zatrzymać gospodarzy. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części rywalizacji Mateusza Bochniewskiego pokonał Sebastian Sałek. Dwadzieścia pięć minut później KRÓLEWSCY za sprawą trafienia Jakuba Skalskiego podwyższyli rezultat na 2:0. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, co oznaczało, że trzy punkty zostały na terenie zwycięscy A-Klasy w poprzednim sezonie. Nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że w kolejnych spotkaniach biało – zieloni powrócą na ścieżkę zwycięstw. W środę (25 września) Zwolenianka w następnej pucharowej rundzie podejmie IV-ligową Pilicę Białobrzegi…

SKŁAD: Bochniewski, Gryczka, Sekuła, Szczepański, Sowa, Grabowski, Królicki, Walaszczyk, Wajs, Rogala, Karasiński.

SPONSORZY