Gryf Policzna  – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 13:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:1

Zmiana warty na stanowisku trenera…

Trener Kopeć podał się do dymisji i my jako zarząd ją przyjęliśmy. Razem uznaliśmy, że drużynie potrzebny jest nowy bodziec, nowe spojrzenie.. Paweł oczywiście zostaje z nami, będzie cały czas zawodnikiem zespołu – mówi Paweł Pilecki, prezes.

Po ośmiu kolejkach zajmujemy 15 miejsce w lidze okręgowej z dorobkiem czterech punktów. Ostatnio zaliczyliśmy jedno zwycięstwo, a w ostatniej kolejce doznalismy porażki z innym beniaminkiem ligi, Królewskmi Jedlnia.

W środę (25.09) nasz zespół w meczu Mirax Pucharu Polski zagra u siebie z Pilicą Białobrzegi. Drużynę w tym meczu poprowadzi duet znanych w Zwoleniu szkoleniowców, bracia Krzysztof i Marek Oczkowscy. Również w najbliższy weekend w weekend obaj będą prowadzić Zwoleniankę.

Trener: Krzysztof Oczkowski
Trener: Marek Oczkowski