Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

Zmiana warty na stanowisku trenera…

Trener Kopeć podał się do dymisji i my jako zarząd ją przyjęliśmy. Razem uznaliśmy, że drużynie potrzebny jest nowy bodziec, nowe spojrzenie.. Paweł oczywiście zostaje z nami, będzie cały czas zawodnikiem zespołu – mówi Paweł Pilecki, prezes.

Po ośmiu kolejkach zajmujemy 15 miejsce w lidze okręgowej z dorobkiem czterech punktów. Ostatnio zaliczyliśmy jedno zwycięstwo, a w ostatniej kolejce doznalismy porażki z innym beniaminkiem ligi, Królewskmi Jedlnia.

W środę (25.09) nasz zespół w meczu Mirax Pucharu Polski zagra u siebie z Pilicą Białobrzegi. Drużynę w tym meczu poprowadzi duet znanych w Zwoleniu szkoleniowców, bracia Krzysztof i Marek Oczkowscy. Również w najbliższy weekend w weekend obaj będą prowadzić Zwoleniankę.

Trener: Krzysztof Oczkowski
Trener: Marek Oczkowski