Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zwolenianka – Pilica Białobrzegi 0:2…

Zakończyła się emocjonująca pucharowa przygoda zawodników Zwolenianki Zwoleń. Po wyeliminowaniu drużyn z Ciepielowa, Wieniawy i Pionek, nie do przejścia okazała się czwartoligowa Pilica Białobrzegi. Pomimo porażki zawodnicy Zwolenianki długo stawiali opór faworyzowanym gościom, którzy dopiero w drugiej połowie zdołali zdobyć bramkę. Z dogrania w pole karne Zwolenianki skorzystał Piotr Skałbania, który swoim trafieniem wyprowadził Pilicę na prowadzenie. „Chłopcom z Parkowej”, pomimo prób i starań nie udało się zdobyć wyrównującej bramki. W samej końcówce padło jeszcze jedno trafienie. Goście z Białobrzegów potwierdzili swoją wyższość zdobywając gola na 2:0. Po szybkim wyprowadzeniu piłki Pilica stworzyła sobie dogodną okazję, którą wykorzystał Maciej Kencel. Porażka z czwartoligową Pilicą Białobrzegi kończy pucharową historię biało – zielonych w tym sezonie. Piłkarzom, dziękujemy za walkę w meczach „Mirax” Pucharu Polski i mocno wierzymy w to, że kolejne ligowe mecze pokażą, że ambitna i fragmentami dobra gra przeciwko ekipie z wyższego poziomu rozgrywkowego nie była przypadkiem. Już w sobotę spotkanie z Mazowszem Grójec…

SKŁAD: Kozieł, Gryczka, Sekuła, Szczepański, Wajs, Adamczyk, Borkowski, Kusio, Zanjat, Grabowski, Kwaśnik. Ponadto grali: Walaszczyk, Trybała, Stępień.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT