Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze Grójec 1:5…(FOTO)

Nie była to przyjemna sobota dla piłkarzy Zwolenianki, którzy w dziewiątej kolejce Ligi Okręgowej podjęli będącą w czubie tabeli ekipę Mazowsza Grójec. Faworyzowani Grójczanie jako pierwsi musieli gonić wynik, bowiem w piętnastej minucie rywalizacji do bramki Mazowsza Grójec drogę znalazł Patryk Kwaśnik. Prowadzenie biało-zielonych nie trwało długo, gdyż chwilę po upłynięciu trzydziestu minut spotkania rezultat wyrównał Tomasz Żebrowski. Druga połowa przyniosła, co przyznał sam trener Krzysztof Oczkowski, opadnięcie z sił, co poskutkowało utratą kolejnych goli. W pięćdziesiątej minucie Mazowsze na prowadzenie wyprowadził Mariusz Lisiecki. Kilka chwil później gracze Macieja Soroki ponownie potwierdzili swoją wyższość. W sześćdziesiątej drugiej minucie do siatki Zwolenianki trafił Karol Prasek, który dał swojej drużynie trzeciego gola. Wynik ustalił Dawid Skrzycki, który w krótkim czasie skompletował dubelt. Nic tak nie boli jak wysoka porażka, lecz mamy nadzieję, że nasi zawodnicy z tej gorzkiej lekcji wyciągną istotne wnioski. Szansa na poprawienie sytuacji i nastrojów już w najbliższą sobotę, kiedy to Zwolenianka zmierzy się na własnym boisku z Centrum Radom.

Prezes Paweł Pilecki, Trener Krzysztof Oczkowski oraz zawodnicy serdecznie dziękują za przybycie i głośny doping kibiców, którzy przez cały mecz wspierali drużynę. Mamy nadzieję, że kibiców i sympatyków Chłopców z Parkowej” nie zabraknie również przy okazji kolejnych spotkań Zwolenianki Zwoleń!

P.S. W pierwszej połowie spotkania zdobywca bramki dla naszego zespołu, napastnik Patryk Kwaśnik doznał kontuzji. Patrykowi, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i formy!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT