Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

Remis na zakończenie rundy…

Na zakończenie rundy jesiennej sezonu 2019/2020 piłkarze Zwolenianki podjęli LKS Promna, a więc zespół zajmujący ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy gospodarzy, którzy w czterdziestej piątej minucie gry zdobyli gola na 1:0. Odpowiedz biało – zielonych przyszła kilkanaście minut po zmianie stron. Bramkę wyrównującą zdobył Łukasz Trybała. Pomimo, kilku dogodnych okazji do strzelenia drugiego gola naszym piłkarzom nie udało się wywalczyć kompletu „oczek”.

SKŁAD: Kozieł, Adamczyk, Grabowski, Kustra, Sekuła, Szczepański, Trybała, Wajs, Gryczka, Sowa, Kwaśnik. Ponadto grali: Karasiński, Kopeć, Kusio, Zdżalik.

Zwolenianka kończy rundę jesienną z dorobkiem dziesięciu punktów. Mamy nadzieję, że runda wiosenna będzie pod tym względem o wiele lepsza.

Wszystkim kibicom dziękujemy za wspieranie zespołu w pierwszej części sezonu 2019/2020, w którym jako beniaminek występujemy na poziomie Klasy Okręgowej.