Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Zwolenianka 0:2 Zawisza Sienno…(FOTO)

2 listopada zawodnicy Zwolenianki zmierzyli się z Zawiszą Sienno. Niepewna gra w defensywie poskutkowała bramką dla gości w trzydziestej dziewiątej minucie rywalizacji. Druga połowa przyniosła lekką poprawę w grze naszego zespołu, lecz to gracze z Sienna w samej końcówce zdobyli gola na 0:2. Słaby występ naszych zawodników w przedostatnim meczu rundy jesiennej przełożył się na pewne zwycięstwo gości, którzy także znajdują się na dole ligowej tabeli. 9 listopada naszą ekipę czeka ostatnie spotkanie rundy jesiennej w sezonie 2019/2020.

Zgromadzonym kibicom dziękujemy za głośne wsparcie i doping!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT