Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zwolenianka 0:2 Zawisza Sienno…(FOTO)

2 listopada zawodnicy Zwolenianki zmierzyli się z Zawiszą Sienno. Niepewna gra w defensywie poskutkowała bramką dla gości w trzydziestej dziewiątej minucie rywalizacji. Druga połowa przyniosła lekką poprawę w grze naszego zespołu, lecz to gracze z Sienna w samej końcówce zdobyli gola na 0:2. Słaby występ naszych zawodników w przedostatnim meczu rundy jesiennej przełożył się na pewne zwycięstwo gości, którzy także znajdują się na dole ligowej tabeli. 9 listopada naszą ekipę czeka ostatnie spotkanie rundy jesiennej w sezonie 2019/2020.

Zgromadzonym kibicom dziękujemy za głośne wsparcie i doping!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT