Zwolenianka II Zwoleń – Hubal Chlewiska 0:1 (FOTO)

Ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Zwolenianki II Zwoleń przyniósł porażkę z Hubalem Chlewiska. Spotkanie rozgrywane w deszczowych warunkach, w pierwszych minutach przyniosło dominację gości, którzy pierwsi wyszli na prowadzenie. Niedługo przed przerwą przyjezdni, przy dużym udziale szczęścia, zdobyli, jak się później okazało, jedyną bramkę w całym meczu. Końcówka pierwszej połowy oraz praktycznie cała druga część meczu to nieskuteczne ataki Zwolenianki II. Nie dopisywała skuteczność i szczęście, które w tej rywalizacji, było po stronie naszych rywali.

Zwolenianka II, z dorobkiem dziesięciu punktów, kończy rundę jesienną na jedenastym miejscu w tabeli. Wierzymy, że runda wiosenna będzie lepsza i przyniesie więcej radosnych chwil, niż pierwsza dla naszych piłkarzy jesień na poziomie Klasy B.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT