Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zwolenianka II Zwoleń – Hubal Chlewiska 0:1 (FOTO)

Ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Zwolenianki II Zwoleń przyniósł porażkę z Hubalem Chlewiska. Spotkanie rozgrywane w deszczowych warunkach, w pierwszych minutach przyniosło dominację gości, którzy pierwsi wyszli na prowadzenie. Niedługo przed przerwą przyjezdni, przy dużym udziale szczęścia, zdobyli, jak się później okazało, jedyną bramkę w całym meczu. Końcówka pierwszej połowy oraz praktycznie cała druga część meczu to nieskuteczne ataki Zwolenianki II. Nie dopisywała skuteczność i szczęście, które w tej rywalizacji, było po stronie naszych rywali.

Zwolenianka II, z dorobkiem dziesięciu punktów, kończy rundę jesienną na jedenastym miejscu w tabeli. Wierzymy, że runda wiosenna będzie lepsza i przyniesie więcej radosnych chwil, niż pierwsza dla naszych piłkarzy jesień na poziomie Klasy B.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT