Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Historyczny sukces młodych piłkarzy Zwolenianki Zwoleń…

Runda jesienna dla obu zespołów seniorskich nie była specjalnie udana. Zupełnie inaczej działo się w zespole Zwolenianki B1, której piłkarze wraz z trenerem Krzysztofem Oczkowskim dali sympatykom naszego klubu wiele radości. Siedem zwycięstw i zaledwie jedna porażka w sezonie zasadniczym dały biało-zielonym szanse na rozegranie barażu z najlepszym zespołem drugiej grupy – Chojniakiem Wieniawa. Oba spotkania tego dwumeczu przyniosły dużo emocji, lecz to ostatecznie „Chłopcy z Parkowej” mogli cieszyć się z wygranej.

We wspomnianym dwumeczu zobaczyliśmy łącznie trzynaście bramek. W Zwoleniu ekipa Krzysztofa Oczkowskiego wygrała 4:2, w Wieniawie to Chojniak przechylił szalę wygranej na swoją stronę, zwyciężając 4:3. Rezultaty obu meczów przesądziły o awansie Zwolenianki, co jest historycznym i godnym podziwu sukcesem. W barażowej walce o awans do I Ligi Wojewódzkiej bramki zdobywali: Michał Duliasz x4, Piotr Nowak x2, Dominik Pawlak.

SKŁAD:  Gogacz – Gajewski, Skawiński, Libiszewski (Osenka), Domagała (Kusio), Majewski, Przepiórka (Opiela), Pawlak, Wróbel, Duliasz, Nowak .

REZERWOWI:  Zarański, J. Gregorczyk, Chołuj, Malec

Już na wiosnę przed młodymi piłkarzami Zwolenianki kolejne, jeszcze trudniejsze wyzwania. Wierzymy, że największe sukcesy dopiero przed nimi. Póki co, składamy gratulacje piłkarzom oraz Panu Trenerowi Krzysztofowi Oczkowskiemu za niezwykle udany sezon i wywalczenie historycznego awansu do I LIGI Wojewódzkiej!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT