Sukcesy młodych piłkarzy MKS Zwolenianka Zwoleń

Chłopcy z rocznika 2003 i młodsi uzyskali awans do wojewódzkiej ligi B 1 juniorów młodszych

Siedem zwycięstw i zaledwie jedna porażka w sezonie zasadniczym dały biało-zielonym szanse na rozegranie barażu z najlepszym zespołem drugiej grupy – Chojniakiem Wieniawa. Oba spotkania tego dwumeczu przyniosły dużo emocji, lecz to ostatecznie „Chłopcy z Parkowej” mogli cieszyć się z wygranej.

We wspomnianym dwumeczu zobaczyliśmy łącznie trzynaście bramek. W Zwoleniu ekipa Krzysztofa Oczkowskiego wygrała 4:2, w Wieniawie to Chojniak przechylił szalę wygranej na swoją stronę, zwyciężając 4:3. Rezultaty obu meczów przesądziły o awansie Zwolenianki.

W barażowej walce o awans do I Ligi Wojewódzkiej bramki zdobywali: Michał Duliasz x4, Piotr Nowak x2, Dominik Pawlak.

SKŁAD:  Gogacz – Gajewski, Skawiński, Libiszewski (Osenka), Domagała (Kusio), Majewski, Przepiórka (Opiela), Pawlak, Wróbel, Duliasz, Nowak .

REZERWOWI:  Zarański, J. Gregorczyk, Chołuj, Malec, Molendowski, Drab

Bardzo dobrze spisali się też podopieczni trenera Marka Oczkowskiego. Chłopcy z rocznika 2008 i 2009 zajmując pierwsze miejsca w swoich grupach uzyskali awans do I ligi radomskiej. Ponadto Orliki z rocznika 2009 wystapią w prestiżowym VIII Memoriale Władysława Kramczyka.

Trampkarze prowadzeni przez trenera Marcina Guza oraz Żacy trenujący u trenera Krzysztofa Oczkowskiego uplasowali się na półmetku rozgrywek na drugich miejscach w swoich grupach.Ponadto w grupach mlodszych 2011 – 2013 pod okiem Adriana Zdrzalika szkoli się ok 50 zawodników.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT