Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Nowy szkoleniowiec w pierwszej drużynie!

Przypomnijmy, że zarząd Zwolenianki odsunął najpierw od obowiązków grającego trenera, Pawła Kopcia. Tymczasowo zespół prowadził Krzysztof Oczkowski. Jednocześnie władze klubu prowadziły rozmowy z kilkoma kandydatami. Przewijały się nazwiska Pawła Potenta, Zbigniewa Wachowicza, czy też Jacka Magnuszewskiego. Ostatecznie wybrano 41-letniego Daniela Grymułę. Przez wiele lat jako zawodnik grał w Broni Radom. Do dziś zresztą w tym klubie pracuje z dziećmi z rocznika 2008. W ostatnim czasie pracował w Oronce Orońsko. Jako zawodnik krócej występował też w Skaryszewiance, Prochu Pionki i Szydłowiance.

– Długo rozmawialiśmy z Danielem Grymułą i chcielibyśmy, aby współpraca była dłuższa. Niepotrzebny jest nam trener na chwilę. Teraz naszym wspólnym celem jest utrzymanie w lidze, ale w dalszej kolejności chcemy zbudować o wiele mocniejszy zespół, który będzie miał inne cele niż tylko walka o utrzymanie – powiedział nam Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki.

Zwoleńska drużyna w roli beniaminka zajmuje na półmetku 13 miejsce w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT