Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Nowy szkoleniowiec w pierwszej drużynie!

Przypomnijmy, że zarząd Zwolenianki odsunął najpierw od obowiązków grającego trenera, Pawła Kopcia. Tymczasowo zespół prowadził Krzysztof Oczkowski. Jednocześnie władze klubu prowadziły rozmowy z kilkoma kandydatami. Przewijały się nazwiska Pawła Potenta, Zbigniewa Wachowicza, czy też Jacka Magnuszewskiego. Ostatecznie wybrano 41-letniego Daniela Grymułę. Przez wiele lat jako zawodnik grał w Broni Radom. Do dziś zresztą w tym klubie pracuje z dziećmi z rocznika 2008. W ostatnim czasie pracował w Oronce Orońsko. Jako zawodnik krócej występował też w Skaryszewiance, Prochu Pionki i Szydłowiance.

– Długo rozmawialiśmy z Danielem Grymułą i chcielibyśmy, aby współpraca była dłuższa. Niepotrzebny jest nam trener na chwilę. Teraz naszym wspólnym celem jest utrzymanie w lidze, ale w dalszej kolejności chcemy zbudować o wiele mocniejszy zespół, który będzie miał inne cele niż tylko walka o utrzymanie – powiedział nam Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki.

Zwoleńska drużyna w roli beniaminka zajmuje na półmetku 13 miejsce w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT