Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Nowy szkoleniowiec w pierwszej drużynie!

Przypomnijmy, że zarząd Zwolenianki odsunął najpierw od obowiązków grającego trenera, Pawła Kopcia. Tymczasowo zespół prowadził Krzysztof Oczkowski. Jednocześnie władze klubu prowadziły rozmowy z kilkoma kandydatami. Przewijały się nazwiska Pawła Potenta, Zbigniewa Wachowicza, czy też Jacka Magnuszewskiego. Ostatecznie wybrano 41-letniego Daniela Grymułę. Przez wiele lat jako zawodnik grał w Broni Radom. Do dziś zresztą w tym klubie pracuje z dziećmi z rocznika 2008. W ostatnim czasie pracował w Oronce Orońsko. Jako zawodnik krócej występował też w Skaryszewiance, Prochu Pionki i Szydłowiance.

– Długo rozmawialiśmy z Danielem Grymułą i chcielibyśmy, aby współpraca była dłuższa. Niepotrzebny jest nam trener na chwilę. Teraz naszym wspólnym celem jest utrzymanie w lidze, ale w dalszej kolejności chcemy zbudować o wiele mocniejszy zespół, który będzie miał inne cele niż tylko walka o utrzymanie – powiedział nam Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki.

Zwoleńska drużyna w roli beniaminka zajmuje na półmetku 13 miejsce w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT