Zmiany w zarządzie Zwolenianki Zwoleń. Będą też zmiany w drużynie

W klubie sportowym Zwolenianka Zwoleń odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze. reklama

Prezesem nadal będzie Paweł Pilecki, ale do grona zarządu dokoptowano czterech członków:Marka Oczkowskiego, Krzysztofa Oczkowskiego, Jacka Wrochnę i Mateusza Lewikowskiego.
– Sprawozdanie zaczęliśmy minutą ciszy, bo Jerzy Markiewicz działał u nas w klubie w Komisji Rewizyjnej i Krzysztof Cywka też z nami współpracował. Obaj niedawno odeszli z tego świata, a byli mocno związani z naszym klubem – zaznaczył Paweł Pilecki.

Prezes Zwolenianki powiedział, że drużyna pod wodzą nowego trenera, Daniela Grymuły, rozpocznie przygotowania do wiosny 15 stycznia. W zespole zajdzie kilka zmian, ale na razie Pilecki nie zdradza nazwisk.
– Najpierw chcemy, aby sami zawodnicy dowiedzieli się kto opuszcza drużynę, Mamy też kilka pomysłów, nazwisk, chcemy wzmocnić tą drużynę, ale na razie jest za wcześnie, aby o tym mówić – dodaje prezes Zwolenianki.

Przypomnijmy, że drużyna w lidze okręgowej występuje w roli beniaminka. Na półmetku sezonu zajmuje 13 miejsce, z dorobkiem 11 punktów i ma zaledwie jedno „oczko” przewagi nad strefą spadkową.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT