Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Druga drużyna rozpoczyna przygotowania…

09 stycznia zawodnicy Zwolenianki II Zwoleń powrócili do treningów przed nadchodzącym startem rundy wiosennej. Wznowienie rozgrywek ligowych już w marcu.
Przypominamy, że drugi zespół Zwolenianki utworzony przed sezonem 2019/2020 w dwunastu spotkaniach rundy jesiennej zdobył dziesięć punktów, co daje im dziesiąta lokatę w ligowej tabeli. Liczymy, że przygotowania i sparingi, jakie przed podopiecznymi Marka Oczkowskiego przyniosą lepsze rezultaty od samego początku wiosny na boiskach B-Klasy.

Zawodnicy Zwolenianki II Zwoleń, którzy 9 stycznia powrócili do treningów już za tydzień zagrają swój pierwszy sparing przed runda wiosenną sezonu 2019/2020 na boiskach B-Klasy. Rywalem w wyjazdowym meczu kontrolnym będzie zespół Legionu Suskowola (10 miejsce B-Klasa).

Przed startem gry o punkty nasi piłkarze mają w planie rozegranie meczów towarzyskich z Leokadiowem, Wisłą Chotcza, Krepianką Rzeczniów czy pierwszą drużyną Zwolenianki.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT