Najbliższe mecze

8 sierpnia

LKS Promna – MKS Zwolenianka Zwoleń

stadion w Promnej, godz. 11:00

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

MKS Zwolenianka Zwoleń – GKS Jodła Jedlnia Letnisko 2:2

 

 

Windoor rocznik 2010 (foto)

W ubiegłą niedzielę w eliminacjach turnieju Windoor 2010 rywalizowali młodzi piłkarze Zwolenianki. Turniej odbył się w hali ZSRT w Zwoleniu. Nasi Orlicy grali z drużynami z Radomia, Ciepielowa i Wierzbicy. Podopieczni Krzysztofa Oczkowskiego rozpoczęli od porażki 3:0 z drużyną z  Ciepielowa. Następnie zremisowali dwa mecze: z Wierzbicą (1:1) i Beniaminkiem I (0:0). Na koniec rywalizacji Zwolenianka wygrała z Beniaminkiem II (1:0) ostatecznie zajmując III miejsce w turnieju. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Beniaminek I natomiast drugie Orzeł Wierzbica. 
Orlicy Zwolenianki 2010 wystąpili w składzie: Lewandowski Patryk, Wólczyński Antoni, Pawelec Aleksander , Rzeszot  Karol, Lis Dawid, Babut Franciszek, Urbański Jakub, Pyciarz Piotr, Piorun Aleksander, Czachórski Aleksander, Chołuj Kacper, Safian Maksymilian, Kupis Oskar, Kupis Kacper.
Zarząd MKS Zwolenianka Zwoleń  serdecznie dziękuje Dyrekcji ZSRT w Zwoleniu za nieodpłatne udostępnienie hali do rozegrania w/w turnieju.

SPONSORZY