8 sierpnia

stadion w Promnej, godz. 11:00

Ostatnie wyniki 2019/2020

MKS Zwolenianka Zwoleń – GKS Jodła Jedlnia Letnisko 2:2

Terminarz meczy kontrolnych pierwszej drużyny.

1 luty 2019 MKS Zwolenianka Zwoleń – LKS Zawisza Sienno, godz. 11:00 boisko na ulicy Sportowej 5 w Zwoleniu (Liga Okręgowa)

8 luty RKS Radomiak Radom (juniorzy) – MKS Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 boisko rywali w Radomiu (1 liga wojewódzka Junior Młodszy B1)

15/16 luty RKS Radomiak II Radom – MKS Zwolenianka Zwoleń, godz. do ustalenia boisko rywali w Radomiu (4 liga)

22 luty MKS Zwolenianka Zwoleń – KS Chojniak Wieniawa, (data,godzina i miejsce do ustalenia) (A Klasa)