Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Zmiany kadrowe !!!

Zapewne w tym okienku dołączy do naszej drużyny kilku nowych zawodników. Nazwiska podamy w najbliższym czasie. Narazie możemy poinformować że naszą drużynę opuścił Paweł Rogala i Artur Karasiński, którzy od rundy wiosennej będą reprezentować barwy Gracji Tczów. Z nami pożegnał się również Łukasz Trybała, który szuka klubu, w bramce nie zobaczymy już Mateusza Bochniewskiego. Zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. Niedługo informacje o wzmocnieniach.

Artur Karasiński
Paweł Rogala
Łukasz Trybała
Mateusz Bochniewski

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT