Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiany kadrowe !!!

Zapewne w tym okienku dołączy do naszej drużyny kilku nowych zawodników. Nazwiska podamy w najbliższym czasie. Narazie możemy poinformować że naszą drużynę opuścił Paweł Rogala i Artur Karasiński, którzy od rundy wiosennej będą reprezentować barwy Gracji Tczów. Z nami pożegnał się również Łukasz Trybała, który szuka klubu, w bramce nie zobaczymy już Mateusza Bochniewskiego. Zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. Niedługo informacje o wzmocnieniach.

Artur Karasiński
Paweł Rogala
Łukasz Trybała
Mateusz Bochniewski

SPONSORZY