Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Zmiany kadrowe !!!

Zapewne w tym okienku dołączy do naszej drużyny kilku nowych zawodników. Nazwiska podamy w najbliższym czasie. Narazie możemy poinformować że naszą drużynę opuścił Paweł Rogala i Artur Karasiński, którzy od rundy wiosennej będą reprezentować barwy Gracji Tczów. Z nami pożegnał się również Łukasz Trybała, który szuka klubu, w bramce nie zobaczymy już Mateusza Bochniewskiego. Zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. Niedługo informacje o wzmocnieniach.

Artur Karasiński
Paweł Rogala
Łukasz Trybała
Mateusz Bochniewski

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT