Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zmiany kadrowe !!!

Zapewne w tym okienku dołączy do naszej drużyny kilku nowych zawodników. Nazwiska podamy w najbliższym czasie. Narazie możemy poinformować że naszą drużynę opuścił Paweł Rogala i Artur Karasiński, którzy od rundy wiosennej będą reprezentować barwy Gracji Tczów. Z nami pożegnał się również Łukasz Trybała, który szuka klubu, w bramce nie zobaczymy już Mateusza Bochniewskiego. Zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. Niedługo informacje o wzmocnieniach.

Artur Karasiński
Paweł Rogala
Łukasz Trybała
Mateusz Bochniewski

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT