Zwycięstwo w meczu kontrolnym II drużyny…(Foto)

W niedzielę (9 lutego) zespół Zwolenianki II rozegrał kolejne kontrolne spotkanie. Tym razem sparingowym rywalem biało – zielonych była Krępianka Rzeczniów (4 miejsce na poziomie Klasy B. Piłkarze Zwolenianki od pierwszego gwizdka pokazali dominację. Konkretnie zrobił to Mateusz Wieczorek, który zdobył bramkę na 1:0. Niedługo później za sprawą urodziwego trafienia Patryka Kowalczyka Zwolenianka podwyższyła prowadzenie. Do przerwy padło jeszcze jedno trafienie. Z jedenastu metrów nie pomylił się Mateusz Wieczorek.
Druga połowa przyniosła otrzeźwienie w szeregach drużyny przeciwnej. Krępianka zdobyła dwie bramki i na odległość tylko jednego trafienia zbliżyła się do ekipy Zwolenianki II. Kolejne słowo w tym szalonym spotkaniu należało jednak do drużyny Marka Oczkowskiego. Po raz drugi bramkarza rywali, z dystansu, zaskoczył Patryk Kowalczyk. Krępianka jeszcze raz zbliżyła się na dystans tylko jednej bramki zdobywając gola na 4:3. To było jednak ostatnie słowo piłkarzy z Rzeczniowa. Prowadzenie Zwolenianki podwyższył Jakub Kusio, który wykorzystał dobre podanie Patryka Kwaśnika. Wynik ustalił Jakub Gajewski zdobywając gola po skutecznej główce.W grze naszych piłkarzy widać postęp i coraz lepsze zgranie z każdym kolejnym spotkaniem. Mamy nadzieję, że następne mecze, a przede wszystkim start rundy wiosennej przyniosą sympatykom naszej drużyny wiele radości.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT