Nowinki transferowe…

Ostatnio informowaliśmy kto nas opuścił, między innymi wspominaliśmy o Mateuszu Bochniewskim teraz możemy dodać że Mateusz prawdopodobnie trafi do 4 ligowego klubu KS Warka.

Do naszego zespołu dołączyło dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Marcin Trojanowski ma on 38 lat ostatnio występował w zespole Oronki Orońsko. Na swoim koncie ma występy w Broni radom, Prochu Pionki i Zamłyniu Radom. W sezonie 2008/ 2009 Marcin grał dla naszego zespołu na poziomie IV Ligi.

Kolejnym zimowym wzmocnieniem naszej drużyny jest Karol Stępniewski. Jest to 39 letni zawodnik, który w swojej karierze ma występy w takich klubach jak: Pilica Białobrzegi, Polonia Iłża, Sokół Przytyk, Drogowiec Jedlińsk czy Skaryszewianka. Karol ostatnio występował w drużynie Zamłynia Radom.

O dalszych zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT