Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowinki transferowe…

Ostatnio informowaliśmy kto nas opuścił, między innymi wspominaliśmy o Mateuszu Bochniewskim teraz możemy dodać że Mateusz prawdopodobnie trafi do 4 ligowego klubu KS Warka.

Do naszego zespołu dołączyło dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Marcin Trojanowski ma on 38 lat ostatnio występował w zespole Oronki Orońsko. Na swoim koncie ma występy w Broni radom, Prochu Pionki i Zamłyniu Radom. W sezonie 2008/ 2009 Marcin grał dla naszego zespołu na poziomie IV Ligi.

Kolejnym zimowym wzmocnieniem naszej drużyny jest Karol Stępniewski. Jest to 39 letni zawodnik, który w swojej karierze ma występy w takich klubach jak: Pilica Białobrzegi, Polonia Iłża, Sokół Przytyk, Drogowiec Jedlińsk czy Skaryszewianka. Karol ostatnio występował w drużynie Zamłynia Radom.

O dalszych zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

SPONSORZY