Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Nowinki transferowe…

Ostatnio informowaliśmy kto nas opuścił, między innymi wspominaliśmy o Mateuszu Bochniewskim teraz możemy dodać że Mateusz prawdopodobnie trafi do 4 ligowego klubu KS Warka.

Do naszego zespołu dołączyło dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Marcin Trojanowski ma on 38 lat ostatnio występował w zespole Oronki Orońsko. Na swoim koncie ma występy w Broni radom, Prochu Pionki i Zamłyniu Radom. W sezonie 2008/ 2009 Marcin grał dla naszego zespołu na poziomie IV Ligi.

Kolejnym zimowym wzmocnieniem naszej drużyny jest Karol Stępniewski. Jest to 39 letni zawodnik, który w swojej karierze ma występy w takich klubach jak: Pilica Białobrzegi, Polonia Iłża, Sokół Przytyk, Drogowiec Jedlińsk czy Skaryszewianka. Karol ostatnio występował w drużynie Zamłynia Radom.

O dalszych zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT