Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

Remis w sparingu z 4 ligową drużyną rezerw Radomiaka Radom…

Radomiak II Radom – Zwolenianka 2:2 (2:1)
Bramki: Nowosadko 9, Podsiadło 18 – Wajs 39, Grabowski 71
Radomiak II: Guziak – Lasota, Klimas, Grudniewski, Łyko, Wieczorek, Wołczyński, Podsiadło, Zaręba, Nowosadko, Dukielski oraz Koptas, Kozłowski, Skuza, Stępniewski, Sułecki, Wojtyniak.

Zwolenianka: Kozieł – Gryczka, Sykuła, Trojanowski, Borkowski, Kustra, Grabowski, Stępniewski, Kopeć, Walaszczyk, Wajs oraz Zawodnik, Szafrański, Królicki, Sowa, Kwaśnik, Zdżalik.

rzez pierwsze pół godziny zespół radomski grał bardzo dobrze, stwarzał sobie groźniejsze sytuacje i prowadził 2:0. Z biegiem czasu doświadczenie gości wzięło górę i to oni zaczęli groźniej atakować.

Zdjęcia: