Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

Niespodziewana zmiana na stanowisku trenera…

Robert Rogala, do niedawna szkoleniowiec Prochu Pionki, został trenerem I drużyny naszego klubu. Informacja jest dość nagła i zaskakująca, bo kilka tygodni temu ogłosiliśmy, że szkoleniowcem został Daniel Grymuła.

– W środę po treningu trener Daniel Grymuła zrezygnował. Nie chcę tego komentować. Taką podjął decyzję i ja to szanuję. Musieliśmy szybko szukać nowego trenera. Wybór padł na Roberta Rogalę – mówi Paweł Pilecki, prezes Zwolenianki.
Robert Rogala w ostatnim czasie pracował w Prochu Pionki. Wcześniej w roli grającego szkoleniowca występował w Zamłyniu Radom i Centrum Radom. Grał też krótki czas w Zwoleniance. Jako piłkarz największe sukcesy odnosił w Radomiaku i Broni, miał również epizod w ekstrklasowej Wiśle Kraków W tym ostatnim klubie pracuje z trampkarzami rocznika 2004.
W sobotę Zwolenianka pokonała w sparingu drużynę Chojniaka Wieniawa. Szkoleniowiec przyglądał się zespołowi.
– Nowy trener dostał od nas zielone światło na ściągnięcie jeszcze dwóch zawodników, bo są duże braki na niektórych pozycjach – dodaje prezes Pilecki.