Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Remis w sparingu II drużyny z liderem klasy B… (FOTO)

22 lutego zespół Zwolenianki II rozegrał kolejne kontrolne spotkanie. W sobotnim sparingu, który odbył się na boisku przy ulicy Sportowej nasi zawodnicy podjęli ekipę Wisły Chotcza. Warto wspomnieć, że Wisła Chotcza to zespół, który po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach B-Klasy. W sobotnim starciu to podopieczni Marka Oczkowskiego jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Damian Jaworski, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jednobramkowa przewaga naszej drużyny utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron przyjezdni szybko wyrównali stan meczu. Kolejne minuty toczyły się w dosyć wysokim tempie. Pomimo kilku okazji naszych zawodników to goście po wrzutce na pole karne zdobyli drugą bramkę, która zapewniła im prowadzenie. Zwolenianka wyrównała w samej końcówce. W szesnastce rywala dobrze odnalazł się Damian Jaworski, który strzałem z bliskiej odległości ustalił wynik spotkania.
Przed graczami Marka Oczkowskiego ostatnie tygodnie przed startem rundy wiosennej. W grze naszych piłkarzy widać determinację i postęp widoczny w każdym kolejnym kontrolnym spotkaniu. Liczymy, że przyniesie to zwycięstwo już w następnym sparingu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT