Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Remis w sparingu II drużyny z liderem klasy B… (FOTO)

22 lutego zespół Zwolenianki II rozegrał kolejne kontrolne spotkanie. W sobotnim sparingu, który odbył się na boisku przy ulicy Sportowej nasi zawodnicy podjęli ekipę Wisły Chotcza. Warto wspomnieć, że Wisła Chotcza to zespół, który po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach B-Klasy. W sobotnim starciu to podopieczni Marka Oczkowskiego jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Damian Jaworski, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jednobramkowa przewaga naszej drużyny utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron przyjezdni szybko wyrównali stan meczu. Kolejne minuty toczyły się w dosyć wysokim tempie. Pomimo kilku okazji naszych zawodników to goście po wrzutce na pole karne zdobyli drugą bramkę, która zapewniła im prowadzenie. Zwolenianka wyrównała w samej końcówce. W szesnastce rywala dobrze odnalazł się Damian Jaworski, który strzałem z bliskiej odległości ustalił wynik spotkania.
Przed graczami Marka Oczkowskiego ostatnie tygodnie przed startem rundy wiosennej. W grze naszych piłkarzy widać determinację i postęp widoczny w każdym kolejnym kontrolnym spotkaniu. Liczymy, że przyniesie to zwycięstwo już w następnym sparingu.


3 Replies to “Remis w sparingu II drużyny z liderem klasy B… (FOTO)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT