Najbliższe mecze

24 października

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

 

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

 

 

Sparingowa porażka II drużyny…

15 lutego zawodnicy Zwolenianki Zwoleń II rozegrali kolejny kontrolny mecz. Tym razem podopieczni Marka Oczkowskiego zmierzyli się z SKS Leokadiów. Gra naszego zespołu wyglądała, od początku dobrze, szczególnie w elemencie rozegrania piłki. Pomimo przewagi naszej drużyny to goście zdobyli pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu. Ich prowadzenie mogło nie trwać długo, bowiem przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego stanął wyróżniający się we wcześniejszych meczach kontrolnych Mateusz Wieczorek. Tym razem rzutu karnego nie wykorzystał. Gol na 1:1 padł niedługo później z innego stałego fragmentu gry. Pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Jakub Baran. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gości, którzy zdobyli drugą bramkę w końcowych minutach gry.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT