Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Sparingowa porażka II drużyny…

15 lutego zawodnicy Zwolenianki Zwoleń II rozegrali kolejny kontrolny mecz. Tym razem podopieczni Marka Oczkowskiego zmierzyli się z SKS Leokadiów. Gra naszego zespołu wyglądała, od początku dobrze, szczególnie w elemencie rozegrania piłki. Pomimo przewagi naszej drużyny to goście zdobyli pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu. Ich prowadzenie mogło nie trwać długo, bowiem przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego stanął wyróżniający się we wcześniejszych meczach kontrolnych Mateusz Wieczorek. Tym razem rzutu karnego nie wykorzystał. Gol na 1:1 padł niedługo później z innego stałego fragmentu gry. Pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Jakub Baran. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gości, którzy zdobyli drugą bramkę w końcowych minutach gry.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT