Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 16:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka Zwoleń – Mogielanka Mogielnica 0:1

Zwolenianka B1 – Iłżanka Kazanów 4:0

Zwolenianka C1 – Legion Suskowola 5:0

Radomiak S.A II – Zwolenianka E1 11:4

Remis w ostatnim meczu kontrolnym II drużyny…(FOTO)

W sobotę (7 marca) Zwolenianka II rozegrała ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się startem rundy wiosennej. Tym razem rywalem naszych piłkarzy był Puławiak Puławy. Jako pierwsi na prowadzenie wyszedł zespół Zwolenianki. Po podaniu Dawida Magiera drogę do siatki odnalazł Patryk Kowalczyk. Jeszcze przed przerwą ekipą z Puław wyrównała rezultat rywalizacji. W drugiej części meczu to „biało-zieloni” ponownie wyszli na prowadzenie. Mocnym strzałem z szesnastego metra bramkarza rywali pokonał Kacper Furga. Zawodnicy gości zdołali zdobyć drugą bramkę i tym samym ustalili wynik spotkania. Remis z Puławiakiem to cenna lekcja i wynik, bowiem w składzie naszych rywali znalazło się kilku piłkarzy ze znacząca przeszłością na poziomie Okręgówki, a nawet IV Ligi. Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na pierwszy mecz rundy wiosennej w wykonaniu podopiecznych Marka Oczkowskiego!