Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Remis w ostatnim meczu kontrolnym II drużyny…(FOTO)

W sobotę (7 marca) Zwolenianka II rozegrała ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się startem rundy wiosennej. Tym razem rywalem naszych piłkarzy był Puławiak Puławy. Jako pierwsi na prowadzenie wyszedł zespół Zwolenianki. Po podaniu Dawida Magiera drogę do siatki odnalazł Patryk Kowalczyk. Jeszcze przed przerwą ekipą z Puław wyrównała rezultat rywalizacji. W drugiej części meczu to „biało-zieloni” ponownie wyszli na prowadzenie. Mocnym strzałem z szesnastego metra bramkarza rywali pokonał Kacper Furga. Zawodnicy gości zdołali zdobyć drugą bramkę i tym samym ustalili wynik spotkania. Remis z Puławiakiem to cenna lekcja i wynik, bowiem w składzie naszych rywali znalazło się kilku piłkarzy ze znacząca przeszłością na poziomie Okręgówki, a nawet IV Ligi. Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na pierwszy mecz rundy wiosennej w wykonaniu podopiecznych Marka Oczkowskiego!

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT