Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Zwycięstwo w ostatnim sparingu I drużyny… FOTO

Zwolenianka, która już w przyszły weekend, w wyjazdowym meczu z Gryfem Policzna, zainauguruje rundę wiosenną na boiskach Ligi Okręgowej, rozegrała ostatni kontrolny mecz. Na terenie rywala, w Puławach, „biało – zieloni” zmierzyli się z drugą drużyną puławskiej Wisły. Przebieg gry oraz końcowy rezultat pozwalają, z optymizmem, patrzeć w przyszłość. Zawodnicy trenera Roberta Rogali pokazali zaangażowanie i pomysł na grę. Intensywny pressing oraz dobra gra w ataku przyniosły pewne, dwubramkowe zwycięstwo. Gole zdobywali: Kwaśnik oraz Stępniewski.

Skład Zwolenianki: Maksym Orlov, Wojciech Adamczyk, Kamil Ścigała, Dominik Sekuła, Mateusz Gryczka, Marcin Trojanowski, Mateusz Grabowski, Karol Stępniewski, Wojciech Kustra, Daniel Walaszczyk, Adrian Żdżalik

Ponadto grali: Dominik Kozieł, Michał Sowa, Mikołaj Stępień, Patryk Kwaśnik

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT