Zwycięstwo w ostatnim sparingu I drużyny… FOTO

Zwolenianka, która już w przyszły weekend, w wyjazdowym meczu z Gryfem Policzna, zainauguruje rundę wiosenną na boiskach Ligi Okręgowej, rozegrała ostatni kontrolny mecz. Na terenie rywala, w Puławach, „biało – zieloni” zmierzyli się z drugą drużyną puławskiej Wisły. Przebieg gry oraz końcowy rezultat pozwalają, z optymizmem, patrzeć w przyszłość. Zawodnicy trenera Roberta Rogali pokazali zaangażowanie i pomysł na grę. Intensywny pressing oraz dobra gra w ataku przyniosły pewne, dwubramkowe zwycięstwo. Gole zdobywali: Kwaśnik oraz Stępniewski.

Skład Zwolenianki: Maksym Orlov, Wojciech Adamczyk, Kamil Ścigała, Dominik Sekuła, Mateusz Gryczka, Marcin Trojanowski, Mateusz Grabowski, Karol Stępniewski, Wojciech Kustra, Daniel Walaszczyk, Adrian Żdżalik

Ponadto grali: Dominik Kozieł, Michał Sowa, Mikołaj Stępień, Patryk Kwaśnik

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT