Podsumowanie dwóch ostatnich gier kontrolnych pierwszej drużyny.

W środę 22 lipca nasza drużyna zagrała sparing z rezerwami Broni Radom. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla naszej drużyny. Warto jednak dodać że Broń II Radom to drużyna, która powstała niedawno, jest zbudowana z młodych chłopców, którzy dopiero będą debiutować w seniorskiej klasie a.

Skład: Krawczyk – Adamczyk, Jopek, Piskorz, Sowa, Stępniewski, Nowak, Grabowski, Kwaśnik, Gryczka, Żdżalik

Ponadto grali: Walaszczyk, Stępnikowski, Stępień

W sobotę 25 lipca nasza drużyna zmierzyła się z bardziej wymagającym przeciwnikiem jakim był 4 ligowy Proch Pionki. Przed objęciem naszego zespołu, trenerem Prochu był Robert Rogala. Przez większość spotkania bo od 18 do 85 minuty było 1:1. Nasz zespół na tle beniaminka 4 ligi wypadł całkiem dobrze, był to pożyteczny sparing. Dobra gra w obronie i operowanie piłką. Jednak w 85 minucie po indywidualnym rajdzie zwycięstwo gospodarzą dał  Mkhanyiseli Siwahla. W najbliższą sobotę podopiecznych trenera Rogali czeka ligowy mecz z GKS Jodłą Jedlnią letnisko. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 na stadionie w Zwoleniu. Przypominamy że na stadionie może przebywać 150 osób w tym 109 od gospodarzy i 40 od gości wliczając w to piłkarzy, trenerów sędziów, kierowników, sponsorów i obsługę techniczną meczów.

Skład: Kozieł (Krawczyk) – Adamczyk, Piskorz, Jopek, Sowa – Gryczka, Grabowski, Furga, Walaszczyk – Stępniewski – Zdżalik oraz Nowak, Stępień, Stępnikowski.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Żdżalik.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT