„Uzależnieni od piłki nożnej” Wakacyjny turniej rocznika 2008 i 2010!!! FOTORELACJA

W dniach 17. 07.2020 i 22.07. 2020 odbyły się wakacyjne turnieje piłki nożnej dla roczników 2008 i młodsi oraz 2010 i młodsi pod hasłem „Uzależnieni od piłki nożnej”. Organizatorem turnieju był MKS Zwolenianka Zwoleń pod patronatem Urzędu Miejskiego w Zwoleniu. W turnieju uczestniczyli piłkarze ze Zwolenia, Przyłęka, Ciepielowa i Wierzbicy. W sumie w turnieju wzięło udział ponad 100 zawodników. W roczniku 2008 i młodsi triumfowali zawodnicy Zwolenianki przed drużyną z Przyłęka, Ciepielowa i Zwolenianki II. W drugim turnieju 2010 i młodsi  także pierwsze miejsce zajęli chłopcy Zwolenianki I. Na dalszych miejscach uplasowali się piłkarze z Ciepielowa, Wierzbicy i Zwolenianki II. Wszyscy uczestnicy mięli zagwarantowany posiłek w formie pizzy i napoje chłodzące. Drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary i nagrody rzeczowe. Zostali też wyróżnieni zawodnicy w poszczególnych kategoriach za co otrzymali pamiątkowe statuetki.


Po każdym turnieju zawodnicy odbyli pogadankę z zaproszonym funkcjonariuszem Policji na temat bezpiecznego zachowania się na drodze i akwenach wodnych podczas wakacji. W dekoracji drużyn i ich zawodników wzięli udział: Burmistrz Zwolenia Pan Arkadiusz Sulima  prezes MKS Zwolenianka Zwoleń Pan Paweł Pilecki oraz pracownik Policji Pan Stanisław Sochaj. Organizatorami turnieju byli trenerzy Zwolenianki: Marek Oczkowski i Krzysztof Oczkowski. Głównym sędzią turnieju był wieloletni zawodnik, trener i sędzia piłkarski ze Zwolenia Pan Hieronim Chyziński. Obsługę techniczną sprawował Adam Chołuj.
                                                                 Klasyfikacja końcowa.

Rocznik 2008 i młodsi:
1. Zwolenianka I
2. Gmina Przyłęk I
3. Zwolenianka II
4. Video Ciepielów
5. Gmina Przyłęk II

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Michał Stępień – Zwolenianka I
Napastnicy: Aleksander Wierzbicki – Zwolenianka, Kacper Nita – Gmina Przyłęk
Pomocnicy: Oskar Grudziński, Marcel Kościelniak – Zwolenianka
Obrońcy: Szymon Mistygacz, Aleksander Rożalski – Zwolenianka
Bramkarze: Kacper Przepiórzyński – Zwolenianka, Hubert Siwiec – Video Ciepielów
Wyróżniający się zawodnik: Patryk Domański – Zwolenianka
Wyróżnieni zawodnicy drużyn:
Zwolenianka I –  Marcel Markiewicz
 Gmina Przyłęk I – Mateusz Suwała
 Zwolenianka II – Jakub Markowski
 Video Ciepielów – Hubert Piwoński
Gmina Przyłęk II – Szymon Sandomierski1.

Klasyfikacja końcowa rocznik 2010 i młodsi:
1. Zwolenianka I
2. Video Ciepielów
3. Orzeł Wierzbica
4.Zwolenianka II

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Michał Stępień – Zwolenianka I
Napastnik Oskar Kupis:  – Zwolenianka
Pomocnik: Kacper Tomczyk – Orzeł Wierzbica
Obrońca: Franciszek Babut – ZwoleniankaII
Bramkarz: Hubert Siwiec – Video Ciepielów
Wyróżnieni zawodnicy drużyn:
Zwolenianka I – Kacper Kupis
Video Ciepielów – Piotr Maciąg
Orzeł Wierzbica – Nadgietkiewicz Mateusz
Zwolenianka II – Kacper Chołuj

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT